Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Комунальники готові до ожеледиці на дорогах та снігу і закликають водіїі та пішоходів бути уважними


Комунальники готові до ожеледиці на дорогах та снігу і закликають водіїі та пішоходів бути уважними

Чернігівців закликають бути уважними на дорогах. У період швидких змін температури – з мінуса на плюс і навпаки – денний дощ вночі стає ожеледицею, тож варто утриматися від небезпечних маневрів, перевзути своє авто на зимову гуму і дотримуватися безпечної швидкості.Комунальники почали обробляти дороги від ожеледиці рано вранці п’ятниці, 29 листопада.

Руслан Волок, начальник КП «АТП-2528»: «Сьогодні зранку дійсно виїжджали 2 автомобілі, посипали центральну частину міста, також підйоми на Валу. Під ранок була ожеледиця і досить значна. А саме, на площі, тому що там камінь».

Ожеледиця, згідно прогнозу синоптиків, очікується і в ніч на суботу.


Руслан Волок, начальник КП «АТП-2528»: «В цю ніч під ранок також буде мінус 3-4. А зараз у нас дощ, тому теж буде ожеледиця, будемо виїжджати і посипати місто. Більше морозу ми чекаємо з понеділка. Тому з понеділка будемо виходити на повні зміни – і вдень, і вночі».

«АТП-2528» повністю готове до зими, каже керівник.

Руслан Волок, начальник КП «АТП-2528»: «Люди, техніка, піщано-сольова суміш, сіль – все заготовлено і ми готові до зими в повному обсязі».

Людей же просять бути уважними і обережними – і водіїв, і пішоходів, нагадати правила безпеки дітям, аби перші прояви зими на дорогах і тротуарах не завдали вам неприємностей.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: ожеледиця, АТП-2528, Руслан Волок, зима, комунальники, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект