Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » 58 млн грн коштувала реконструкція будівлі окружного адмінсуду, яку ще у 2010 році визнали аварійною


58 млн грн коштувала реконструкція будівлі окружного адмінсуду, яку ще у 2010 році визнали аварійною

2 тижні як судді і працівники Чернігівського окружного адміністративного суду повернулися у власне відремонтоване приміщення.Трохи більше року знадобилося на те, щоб добудувати третій поверх, господарське приміщення, провести повну термомодернізацію, встановити пожежну сигналізацію, системи кондиціювання, вентиляції та відеоспостереження, зробити ремонт внутрішніх приміщень, враховуючи потреби людей з інвалідністю.

Зеновій Холоднюк, голова Державної судової адміністрації України: «Ми робимо все для того, щоб створити комфортні умови для населення, тому що юрисдикція розповсюджується на всю Чернігівську область, для колективу, для суддів, для того, щоб було комфортно, зручно працювати, вдумливо приймати судові рішення, і щоб людина, яка виходить з цього приміщення, була задоволена».

З 2007 року свого заснування Чернігівський окружний адмінсуд з однієї кімнати в Деснянському суді розширився до двоповерхової будівлі колишньої школи зведеної ще у довоєнні роки, яку у 2010 році експертиза визнала аварійною.

Зеновій Холоднюк, голова Державної судової адміністрації України: «Коли я вперше приїхав на Чернігівщину, це було у 2017 році, для мене була велика честь потрапити у це приміщення. Я дійшов тільки до другого поверху, або не дійшов, а зупинився між першим і другим поверхом, бо страшно було підійматися, щоб не провались на цих сходах. Кажу, давайте будемо щось робити, будемо відновлювати цю історичну будівлю».

У січні 2018 року окружний адмінсуд у повному складі переїхав до приміщення Нацбанку. А цю будівлю, за адресою Київська, 23, зачинили на ремонтні роботи. На які, після передачі приміщення у власність Державної судової адміністрації, вдалося отримати з казни країни 58 мільйонів гривень.

Нині ж на першому поверсі розміщена канцелярія і 10 залів судових засідань. У кожній з них є умови для ведення аудіо- та відеофіксації.

Юрій Скалозуб, голова Чернігівського окружного адміністративного суду: «Біля кожного залу знаходиться нарадча кімната, до якої суддя, при винесенні рішення, видаляється і там без зайвих людей виносить одноособово рішення, або, якщо це колегія, в складі трьох суддів».

Другий і третій поверх – кабінети суддів та апарату.

Юрій Скалозуб, голова Чернігівського окружного адміністративного суду: «Судді зараз працюють в складі 13 суддів. Приблизно кількість апарату суддів біля 70 чоловік. Тобто громадяни мають право і можуть приходити сюди і всі питання пов’язані з порушенням їх прав, я думаю, будуть вирішені».

Всього загальний штат 16 суддів. Тож тут чекають на нові призначення.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Чернігівський окружний адмінсуд, реконструкція, будівля, судді, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект