Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Справа Дениса Чаленка: жителі Прилук збираються завітати до столичного бюро зі своїми вимогами
УБП


Home net

Справа Дениса Чаленка: жителі Прилук збираються завітати до столичного бюро зі своїми вимогами

Вимагати від Держбюро розслідувань, взятися за їхню справу збираються батьки загиблого місяць тому в Прилуках 14-річного Дениса Чаленка. Сьогодні з ранку його тато приїхав у Київ і разом з адвокатом наразі перебуває в ДБР, аби вдруге подати заяву щодо розслідування діяльності Прилуцької та Чернігівської поліції.Напередодні ввечері активісти влаштували мітинг біля Прилуцького відділу поліції. Заявили, правоохоронці гальмують розслідування убивства хлопця.

Тіло Дениса наприкінці жовтня знайшли на залізничних коліях. У поліції одразу висунули версію – його збив потяг. Але батьки знайшли сліди крові за сотні метрів від місця, де виявили тіло, та розшукали свідка, який чув у той вечір на стежці біля колії крики і бачив якихось людей.

Як виявилося напередодні хлопцю погрожували. У нього був конфлікт із підлітками з впливових родин. Коли все це з’ясувалося, прилучани вийшли на перший мітинг. Палили шини, ламали двері, вимагали чесного розслідування.

Справу врешті передали столичним слідчим. Ті провадження перекваліфікували на умисне вбивство. Під нігтями Дениса навіть знайшли частки чужої шкіри. Остаточні результати експертиз чекають наступного тижня. І тоді, обіцяють люди, вони знову прийдуть до поліції по звіт.

Віктор Чаленко, батько загиблого: «Я хочу, щоб взяли повністю під контроль нашу поліцію. Повністю всіх – експертів, криміналістів, колишнього начальника поліції. Хочу, щоб повністю все розслідували і довели до ума».

Світлана Чаленко, мати загиблого: «Набагато більше буде, повірте, і людей. Якщо нас вона не влаштує, ми будемо робити ексгумацію тіла, як це не важко, як це не дорого, але ми будемо робити. Ми будемо йти до кінця. Ми будемо тут палити шини, бо це вже тихенько не закінчиться».

Сюжет телеканалу «1+1», «ТСН»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Держбюро розслідувань, Денис Чаленко, Прилуки, «1+1», «ТСН»

Добавить в:


ЦентрКомплект