Home net

Неадекватні сусіди

Вибиті вікна, немає води, газу та тепла – в таких умовах живе мешканка одного зі спальних районів міста. Усі можливі комунікації жінці відключили через борги.Віталій Красовський, головний інженер КП «ЖЕК-13»: «В даній квартирі живуть люди, як ми бачимо, трошки неблагополучні. В них розбиті вікна. В свою чергу по даній квартирі заборгованість складає 16,5 тисяч гривень».

У цій квартирі живе літня жінка з дорослим сином. Чоловіка зараз дома немає. Сусіди кажуть, перебуває на лікуванні. Мешканці з острахом чекають його повернення. Мати та син тримають у страху весь будинок.

Галина Півень, сусідка:
«Такое впечатление, что весь район живет как в дурдоме. Не один человек там должен находится, а находится весь район».

У своїй квартирі на першому поверсі вони палять вогнище та лякають сусідів неадекватними витівками.

Галина Півень, сусідка: «Было, что и палят в квартире. Гарь такая идет по вытяжке через ванную. И когда находится товарищ дома, крики и маты. Дети даже боятся мимо проходить. Он бывает очень агрессивный».

Скло у вікнах власної квартири повибивав син господарки, кажуть сусіди. Замість скла власниця квартири заклала вікна фанерою. З помешкання жінка не виходить. Зі знімальною групою спілкується через вікно. Розповідає свою версію, що сталось з її оселею.

«Пришли, сняли у нас раковины. Разбили у нас военным дистанционным телефоном квартиру всю, ракетами и снарядами. 23 ракеты. Били и травили моего сына, чтоб завладеть этим жильем. Никто ничем не помог».

Попри борг, комунальники готові допомогти людям.

Віталій Красовський, головний інженер КП «ЖЕК-13»: «Тиждень тому я приїжджав з бригадою столярів, щоб забити вікна плівкою, а також оргалітом, на що мешканка даної квартири відмовилася і сказала, що ми повинні їх поставити нові вікна і поставити їй грати. На що я їй сказав, що кошторисом не передбачено дані роботи».

У таких умовах жінка живе не перший рік. На контакти з сусідами не йде.

Галина Півень, сусідка: «Люди на своей волне. Не возможно с ними общаться».

Як вплинути на неадекватних сусідів, мешканці багатоповерхівки не знають. Люди живуть в очікуванні лиха – чи-то пожежі, чи-то взагалі руйнації будинку.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: сусіди, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект