Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » 4 383 дні з життя дітей, які встигли вихопити митці з різних куточків світу

4 383 дні з життя дітей, які встигли вихопити митці з різних куточків світу

Усміхнені, задумливі, а десь навіть засмучені чи злі. У Чернігівському художньому музеї Галагана відкрили фотовиставку «4383 дитинства», за мотивами міжнародного конкурсу, який вже десятий рік поспіль організовує мінська галерея та білоруський дитячий фонд.Костянтин Мельник, організатор розподіленої галереї «Фотомистецтво» (м. Мінськ):
«Основная задача нашего конкурса – обратить внимание взрослых на то, что рядом с нами дети. Дети со своим сложным миром, со своими мыслями, со своими заботами, радостями, которые мы порой не замечаем. И наше невнимание часто приводит к трагедиям».

Назва міжнародного конкурсу «4383 дні дитинства» невипадкова. Це перші 12 років життя, які за конвенцією ООН вважаються саме періодом становлення.

На цей міжнародний конкурс фотографи з різних куточків світу вже протягом 10 років надсилають свої роботи. З 2017 року частину робіт як виставку привозять і в Чернігів. Нині у ювілейний рік у нашому місті працюватиме відразу 5 виставкових залів – в бібліотеках Короленко, Коцюбинського та технологічного університету, а також в обласній дитячій лікарні.

Центральна зала у художньому музеї Галагана, де представлені як конкурсні роботи фотографів, так і ті, які просто потрапили до загальної галереї. Щороку організатори отримують 1,5 тисячі робіт, з них близько 350 конкурсні.

Чернігівські фотохудожники, роботи яких представлені на цих виставках, це Сергій Яременко, Наталія Василинчук, Василь Каціман, Ольга Шеремет, Юрій Хромушин, Сергій Тарабара.

Всього на 5 виставкових майданчиках міста представлено 150 фотографій дітей.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: фотографії, діти, виставка, музей Галагана, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект