Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Батько розшукує 15-річного сина, який зник безвісти 19 травня на пляжі «Золотий берег»
Доставка

Батько розшукує 15-річного сина, який зник безвісти 19 травня на пляжі «Золотий берег»

15-річний Денис Ткаченко, який зник безвісти 19 травня на пляжі «Золотий берег», може бути ще живий. Принаймні на це сподівається його батько Олександр. Він каже, тіло сина так і не знайшли, тому хтозна, може Денис і не потонув того дня.Олександр Ткаченко, батько зниклого Дениса Ткаченка: «Зовут его Денис. Фамилия Ткаченко. Рост под 180. Довольно крупный. Единственное что, он ушел в одних плавках. То есть, если он жив, он может быть в какой-то странной одежде, я так предполагаю, так как найти одежду очень тяжело».

Нагадаємо, 19 травня Денис пішов з друзями відпочивати на «Золотий берег», хоча пляжний сезон тоді ще не розпочався. В якийсь момент, за словами очевидців, він почав тонути. Його друзі намагалися допомогти Денису, але не змогли. Тому викликали рятувальників.

Доставка

Олександр Івченко, помічник начальника Управління ДСНС України в Чернігівській області: «Після обстеження 10 га надводної акваторії річки в районі події, 1,5-кілометрової берегової лінії пішим патрулем, а також 6 тисяч кілометрів підводної акваторії о 20:30 активну фазу пошуків було припинено».

Пошуки тривали ще тиждень. Рятувальники обстежили майже 40 кілометрів берегової лінії, але марно. Дениса так і не знайшли. До нині він вважається зниклим безвісти.

Батько юнака Олександр Ткаченко просить жителів Чернігова та навколишніх населених пунктів, які володіють інформацією про долю його сина, повідомити йому за телефоном 068-814-68-56.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Денис Ткаченко, розшук, зник безвісти, пляж «Золотий берег», «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект