Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Шукають перевізників: у Чернігові вчетверте за рік оголосили конкурс на шість автобусних маршрутів
Доставка

Шукають перевізників: у Чернігові вчетверте за рік оголосили конкурс на шість автобусних маршрутів

Вчетверте за рік у Чернігові оголосили конкурс на 6-ть автобусних маршрутів. Це маршрути № 2, 14, 22, 22-с, 36-с та 41. На них протягом року не подав заявку жоден перевізник, каже начальник управління транспорту і зв’язку міськради Олександр Рижий. Заявки для участі у конкурсі на обслуговування маршрутів можна подати до 20 грудня. Конкурс проведуть 16 січня наступного року.


Доставка
Олександр Рижий, начальник управління транспорту та зв’язку міськради: «21-го знову оголошено конкурс на 6 маршрутів автобусних – це такі, як 14-ий, 22-й, 22с, 36с, 41-й. Вже вчетверте в цьому році оголосили конкурс і шукаємо претендентів, які будуть обслуговувати дані маршрути.»

Нагадаємо, перевізників на маршрути № 2, 14, 22, 22с, 36с та 41 шукають майже рік. На три попередні конкурси ніхто не подав документи, каже Олександр Рижий. Як сказав він, у перевізників не вистачає водіїв для обслуговування цих маршрутів. «Чернігівське тролейбусне управління» зараз тимчасово обслуговує маршрути №41, 36с та 22с.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: автобусні маршрути, перевізники, конкурс, Олександр Рижий, транспорт, UA: Чернігів

Добавить в:


ЦентрКомплект