Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Різновиди автокрісел та як правильно ними користуватись


Home net

Різновиди автокрісел та як правильно ними користуватись

Існує 4 види: перший вид – від нуля до тринадцяти кілограмів, другий вид – від дев’яти до вісімнадцяти кілограмів, третій вид – від вісімнадцяти до двадцяти п’яти кілограмів та четвертий вид - від двадцяти п’яти до тридцяти шести кілограмів.Перед нами крісло другої, третьої та четвертої групи, тобто безпосередньо в нього ми можемо посадити дитину від дев’яти до тридцяти шести кілограмів вагою та зафіксувати ременями безпеки.

В цьому кріслі є ремені безпеки, які фіксуються на плечах у дитини. Ремені фіксуються в цьому кріпленні, воно є одним із самих найбільш надійних.

Самі ремені безпеки регулюються завдяки цій кнопці. Ми натискаємо на цю кнопку і дістаємо ремені безпеки.

На практиці це виглядає так. Садимо ведмедя в крісло, фіксуємо це все надійним кріпленням і затягуємо ремені. І все – ведмідь сидить в автокріслі.

Різниця між дешевим і дорогим варіантом полягає в якості тканини та якості кріплення.

Нагадаємо, з 20 листопада введені штрафи за відсутність дитячого крісла в машині. Закон вносить в Адмінкодекс норму про штраф 510 грн за порушення правил перевезення дітей, а 850 грн, за повторне порушення протягом року.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: автокрісло, штраф, UA: Чернігів

Добавить в:


ЦентрКомплект