Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Андрій Дериземля про історію особистого успіху - в Чернігові реалізують соціальний проєкт


Андрій Дериземля про історію особистого успіху - в Чернігові реалізують соціальний проєкт

Успішний український біатлоніст, очільник міського управління спорту та політик Андрій Дериземля про особисту історію перемог і поразок. В рамках соціального проєкту «Історія успіху» подробицями свого життя чернігівський спортсмен поділився із тими, хто нині стоїть на порозі самостійності.Проєкт започаткували рік тому і вже успішно реалізували у Києві, Одесі, Львові та інших містах України. Так молоді люди у спілкуванні з відомими особистостями дізнаються про їхній життєвий і професійний шлях, переживання, мрії та ціну досягнення мети.

Біатлоном Андрій Дериземля почав займатися з 11 років. В сезоні 1998-1999 років здобув першу бронзу у спринтерській гонці в рамках кубку світу. Кількаразовий чемпіон Європи та призер чемпіонатів світу, вже після закінчення спортивної кар’єри у 2019 році став переможцем «Гонки легенд» у чоловічому мас-старті у Білорусі.


Окрім спортивного життя учнів та учениць під час зустрічі цікавили факти про дитинство біатлоніста, його хобі, стосунки з друзями та родиною.

- Які стосунки були у Вас з батьками? Чи підтримували вони ваш вибір – займатися біатлоном?
- Я за все своє життя ні разу не посварився зі своїми батьками. Ні разу. Були невеличкі чвари, а от щоб серйозно, то ні з ким – ні з батьком, ні з матір’ю – не разу не сварився.

В рамках проєкту «Історія успіху» у Чернігові передбачені ще дві зустрічі відомих людей зі старшими класами. Однак їхні імена організатори поки що не називають.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Андрій Дериземля, біатлоніст, проєкт «Історія успіху», «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект