Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » В Чернігові пройшла акція до Всесвітнього дня пам’яті жертв ДТП


Home net

В Чернігові пройшла акція до Всесвітнього дня пам’яті жертв ДТП

2716 – це статистика загиблих на дорогах України з січня по жовтень 2019.20 листопада у Всесвітній день пам’яті жертв ДТП поліцейські Чернігова провели соціальну акцію, аби вкотре нагадати містянам, наскільки важливо дотримуватись правил дорожнього руху.

Аліна Палуб, начальниця відділу зв’язків з громадськістю Управління патрульної поліції в Чернігівській області: «Ми хочемо не тільки привернути увагу дітей, а й звичайних пересічних громадян, водіїв, на те, що ми наголошуємо про безпеку на дорозі. А також в цей особливий день ми хочемо згадати всіх загиблих, які загинули в результаті дорожньо-транспортних пригод».

До акції долучились учні та учениці 4 чернігівських шкіл. Школярі принесли з собою дитячі іграшки, лампадки та плакати.

Наталія Колотіло, заступниця директора з виховної роботи гімназії №31: «Діти не байдужі до цієї трагедії, яка трапляється на дорогах. Наші діти прийшли підтримати цю акцію, і показати своїм батькам, і дорослим людям, що насправді треба контролювати себе, треба дотримуватись правил дорожнього руху, тому що людське життя безцінне і нам треба його берегти».

Шкільна програма не передбачає вивчення правил дорожнього руху, як окремого навчального предмета. Тому подібні заходи, на думку школярів, дуже важливі та актуальні.


Анастасія, учениця 10 класу ЗНЗ №1: «Говорити про ДТП дуже важливо, тому що є багато людей, які не знають правил дорожнього руху, а це небезпечно для них. А на уроках основ здоров’я цьому приділяється замало уваги».

За 10 місяців на Чернігівщині внаслідок ДТП загинуло 84 особи, 5 з них діти.

Аліна Палуб, начальниця відділу зв’язків з громадськістю Управління патрульної поліції в Чернігівській області: «Сьогоднішню акцію ми хочемо приурочити загиблим в ДТП діточкам і які спричинили банальні нехтування правил дорожнього руху. Ми в який раз хочемо нагадати, що порушення самих найелементарніших правил веде, на жаль, до смертельних випадків».

Поліцейські організували для учнів вікторину, перевіривши їх знання ПДР. Провели бесіду щодо безпеці на дорозі, розповіли про важливість використання пасків безпеки та дитячих авто крісел. І принагідно нагадали, що з 20 листопада їх використання стає обов’язковим.

Аліна Палуб, начальниця відділу зв’язків з громадськістю Управління патрульної поліції в Чернігівській області: «Відповідно до пункту правил ПДР 21.11 – діток віком до 12 років або ж менше 145 см заборонено перевозити без спеціальних засобів, мається на увазі автокрісло».

Штраф за перевезення дитини в автомобілі без спеціальних засобів сягає від 510 до 850 гривень.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: ДТП, ПДР, діти, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект