Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Очільник Чернігівської ОДА зустрівся з представниками Посольства Королівства Нідерландів в Україні


Home net

Очільник Чернігівської ОДА зустрівся з представниками Посольства Королівства Нідерландів в Україні

Говорили про можливості Чернігівського регіону та перспективи для бізнесу. Очільник облдержадміністрації Андрій Прокопенко зустрівся з керівницею відділу з економічних питань Посольства Королівства Нідерландів, аби під час спілкування, зокрема, показати, що наша область це регіон можливостей.Андрій Прокопенко, голова Чернігівської ОДА: «Ми говорили про перспективи економічного розвитку на Чернігівщині по агропромисловому комплексу, по швейному, текстильному кластеру, по деревообробці, та по різних інших напрямках, де можемо запропонувати іноземним інвесторам дуже цікаві пропозиції».

Нідерланди серед партнерів лідерів за обсягами експорту. Найбільше ми продаємо до цієї країни зернових культур, насіння і плодів олійних рослин. А купуємо у них хімічних сполук, алюмінію, синтетичних ниток, полімерних матеріалів.

За словами очільника Чернігівщини, співпрацю між двома державами планують підтримувати і розвивати в подальшому, а для іноземного бізнесу створювати сприятливі умови.

Зацікавлена співпрацею з Україною, зокрема і Чернігівським регіоном і нідерландська сторона. Наприклад, з 1993 року вони на території нашої країни реалізують проєкт спрямований на підтримку України стати демократичною, конституційною державою з сильним громадянським суспільством.

Катаріна Бюс, керівниця відділу з економічних питань Посольства Королівства Нідерландів в Україні: «Ми зацікавлені в Чернігові, бо ми впроваджуємо два проєкти MATRA. Також скоро будуть готові дослідження відділу економіки посольства про можливості і шанси для нідерландських компаній, для співпраці як експорту, так інвестицій».

Одна з цих компаній працюватиме в області 3 грудня. Вона досліджуватиме можливості нашого регіону та його привабливість для бізнесу.

Андрій Прокопенко, голова Чернігівської ОДА: «3 грудня приїде економічна делегація. Ми будемо ще більш детально говорити про ті напрямки, про які ми говорили сьогодні. Зокрема, представники Королівства Нідерландів зацікавились швейною текстильною промисловістю і можливістю тут розміщення підприємства, або заказів у підприємств, які працюють в Чернігові».

Андрій Прокопенко каже, що готовий зустрічатися зі всіма, хто має плани інвестувати в Україну і вести конструктивний і взаємовигідний обом сторонам діалог, в результаті якого бізнес би процвітав, люди отримували робочі місця, а державний бюджет наповнювали подакти.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Андрій Прокопенко, Чернігівської ОДА, Катаріна Бюс, Нідерланди, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект