Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » В Чернігові розшукують вандалів, які обмалювали нову огорожу на 5 Кутах


Home net

В Чернігові розшукують вандалів, які обмалювали нову огорожу на 5 Кутах

Тегери знову попсували міське майно. Так називають тих, хто лишає малюнки, подібні до підпису, на огорожах, зупинках та будівлях.18 листопада близько 5-ї ранку двоє невідомих обмалювали нещодавно встановлений паркан, що на 5 Кутах.

Віталій Хрустицький, начальник КП «Муніципальна варта»: «Двоє молодих людей рухались зі сторони «України». Ми зараз відслідковуємо їх по інших камерах. Ще ми бачили їх біля магазину «АТБ». Вони розділилися. Одна людина пішла до одного паркану, інша – до другого. І почали розмальовувати – ставити свої теги».

Акт вандалізму за фільмували камери спостереження. На відео видно, як водій, що проїжджав повз, зупинився та підійшов до хлопців. Про що він спілкувався з юнаками, невідомо.

«Муніципальна варта» встановила номерні знаки авто та шукатиме кермувальника.

Всіх, хто впізнав зловмисників, має про них якусь інформацію, або був свідком скоєного, просять надати детальну інформацію.

Віталій Хрустицький, начальник КП «Муніципальна варта»: «Прохання до всіх чернігівців, якщо вони впізнали зловмисників, телефонувати на лінію «102» і передавали цю інформацію, або до міського колл-центру».


Чернігівці на скоєне реагують негативно та наголошують на необхідності покарання.

Олена: «Строить не умеют, а обрисовывать умеют. И разваливать умеют. Бессовестные люди, что я могу сказать».

Валентина: «Это ужасно. Это невоспитанные люди. Если бы их поймали и оштрафовали на тысячи 2, 3, 4, тогда может и не писали».

Костянтин: «Неадекватные. Нехорошо люди поступают. Одни делают – другие ломают. Что попало».

Співробітники «Муніципальної варти» закликають чернігівців до співпраці, аби вандали понесли відповідне покарання.

Віталій Хрустицький, начальник КП «Муніципальна варта»: «Це стаття 152 КУоАП – порушення правил благоустрою, а саме розпис фасадів. Якщо ми знайдемо молодих людей, то їм загрожуватиме штраф від 340 до 1360 гривень. Думаю, адмінкомісія встановить їм максимальний штраф».

За попередніми припущеннями, тегери, які вчинили злочин, проживають в районі 5 Кутів.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: тегери, вандалізм, огорожа, 5 Кутів, КП «Муніципальна варта», «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект