Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Німецький дизайн, сучасна техніка та матеріали - кабінет біології у школі №29


Home net

Німецький дизайн, сучасна техніка та матеріали - кабінет біології у школі №29

Німецький дизайн, сучасна техніка та нові демонстраційні комплекти. У чернігівській школі №29 навчальний рік розпочали із реконструйованим кабінетом біології.Ще в серпні тут активно тривали ремонтні роботи. І відтоді клас суттєво змінився.

Галина Совєтова, директорка ЗОШ №29: «Тут у нас була зроблена стіна, щоб розміщувати інтерактивні засоби. І дві стіни були зроблені за німецьким зразком – темні панелі з поєднанням двох кольорів, які споріднені між собою і викликають заохочення навчатися».

Директорка каже, що оформлення кабінету, реалізація їхньої ідеї. Світлі меблі та дерев’яна підлога додають кімнаті затишку, а оновлені світлові панелі – легкості та комфорту. Як і в усіх закладах міста, де цьогоріч роблять капітальні ремонти, тут встановили прозорі двері. Так навчальний процес стає відкритішим, а умови поступово схожими на європейські.

Серед переваг, які тут вже встигли відчути, проведені заходи з термореновації. Тепер клас є одним із найтепліших у школі.

Галина Совєтова, директорка ЗОШ №29: «Замінили вікна на сучасні металопластикові з утепленням, щоб тепло зберігалося повністю. Повністю була змінена система опалення. Це призвело до того, що навіть коли не було підключено опалення, тут було 18 градусів. Тобто кабінет дуже теплий і затишний».

Окремою мотивацією для навчання є мультимедійна дошка із вмонтованими освітніми програмами, що працює як комп’ютер. А також технічне і дидактичне наповнення кабінету.

Ігор Колесник, вчитель біології ЗОШ №29: «У нас є нові мікроскопи. Кожна дитина забезпечена мікроскопом. Їх у нас 32. Ми маємо різноманітну наочність».

Моделі будови клітин, тканин та окремих органів з різних галузей ботаніки, зоології та анатомії. За словами вчителя, цікавість і дієвість таких матеріалів уже підтверджені практикою.

Ігор Колесник, вчитель біології ЗОШ №29: «Ми можемо легко розібрати на складові частинки. І показати ці частини дітям».

Предметний клас у 29-й школі облаштували, аби відзначити високі здобутки учнів та учениць у всеукраїнських олімпіадах та міжнародних конкурсах із природничих наук. Розклад занять у закладі розробляли таким чином, аби всі класи, що вивчають біологію, займалися у цьому кабінеті.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: кабінет біології, школа №29, Галина Совєтова, освіта, навчання, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект