Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Пожежа в обласній дитячій лікарні: у вівторок відділення планують відкрити знову


Пожежа в обласній дитячій лікарні: у вівторок відділення планують відкрити знову

Ввечері 18 листопада в обласній дитячій лікарні сталася пожежа. Загоряння трапилося в одній з палат інфекційного відділення для дітей раннього віку. На місце прибули вогнеборці з 9 пожежно-рятувальних підрозділів міста з автоцистернами та драбиною.Олександр Івченко, помічник начальника управління ДСНС України в Чернігівській області: «Всього евакуйовано 30 дітей та 26 дорослих. Вогнеборці в апаратах захисту органів дихання та зору о 20:10 локалізували та о 20:15 остаточно ліквідували пожежу. Внаслідок події вогнем пошкоджене дитяче ліжко, стеля та підлога на площі 1 кв. м, знищено світильник, постільна білизна, подушка та матрац».

Одразу після спрацьовування сигналізації, працівники відділення почали евакуацію дітей та їхніх мам, які там перебували, до інших корпусів лікарні.


За словами головного лікаря, протипожежні тренінги у закладі проводять регулярно, тому за 7 хвилин у відділенні вже нікого не було і ніхто з пацієнтів не постраждав. Також завдяки оперативній роботі рятувальників, збитки від пожежі виявилися мінімальними, і вже у вівторок відділення планують відкрити знову.

Олександр Карета, головний лікар обласної дитячої лікарні: «Збитки ми підраховуємо. Будемо проводити ремонт цієї секції, де сталася пожежа. На жаль, сталася така ситуація внаслідок замикання в люмінесцентній лампі».

Також Олександр Карета наголосив, що лампи, одна з яких і стала причиною загоряння, у лікарні поступово замінюють. Але цей процес доволі тривалий, тому пожежну сигналізацію у закладі завжди тримають напоготові, а працівникам нагадують правила поводження під час загорянь.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: пожежа, рятувальники, обласна дитяча лікарня, Олександр Карета, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект