Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » На погоджувальній раді розглянули порядок денний бюджетної сесії


Home net

На погоджувальній раді розглянули порядок денний бюджетної сесії

Бюджетна 48 сесія Чернігівської міської ради 7 скликання запланована на 9 годину 28 листопада. Її порядок денний розглядали на погоджувальній раді.


Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Відмінність від бюджету 2019 року полягає в тому, що практично всі кошти транзитні. Це субсидії, субвенції соціального напрямку, які йдуть напряму на управління соціального захисту області – на Русіна. Наш загальний бюджет міста складає, за проєктом, який подано, 2 мільярди 686 мільйонів, з яких державними субвенціями є 370 мільйонів – освіта, 57 мільйонів, це тільки на перший квартал, медична субвенція. А далі протягом року нам обіцяють якісь суттєві зміни. Навантаження на бюджет в частині видатків на захищені статті зріс на 133 мільйони».

Загалом на розгляд виноситься більше 33 проєктів рішень. Але більшість з них упирається в гроші. Тож бюджет наступного року буде головним на порядку дня чергового пленарного засідання депутатів міської ради.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: сесія, порядок денний, бюджет, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект