Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Нова транспортна розв’язка на розі вулиць Бєлова та 1 Травня вже відкрита для проїзду
УБП


Home net

Нова транспортна розв’язка на розі вулиць Бєлова та 1 Травня вже відкрита для проїзду

Дорожня розв’язка на розі вулиць Бєлова та 1 Травня вже відкрита для проїзду. Ця інформація з’явилась 17 листопада на автомобільному форумі у Фейсбуці. Роботи здійснювались фірмою-підрядником ТОВ «ШБУ-14». Наразі тут ще триває їх фінішний етап. Але вже видно суттєві зміни.Телефоном керівник «ШБУ-14» Олександр Харчук повідомив, що тут зробили 4 полоси руху замість двох, кожна близько 3 метрів шириною. Це збільшить пропускну можливість дороги, каже підрядник. Крім того, на перехресті вулиць облаштували рух по колу. Раніше на цій ділянці він був неорганізований. Встановлено також металеву огорожу, яка розділяє два напрямки руху. Вона потрібна для посилення безпеки під час їзди, унеможливлює розворот зустрічних автомобілів в невстановлених місцях, а також виїзд на зустрічну полосу.

Ми поцікавились у водіїв та пішоходів, як вони оцінюють нові зміни.

«Зручні стало їхати прямо на Олександрівку. І дві полоси це теж добре, тому що тут була одна полоса і було не дуже зручно. А найбільше мені подобається, що розширили дорогу і зробили дві полоси замість однієї. І добре те, що зустрічна не повертає на «Екомаркет», а їде туди розвертатись, то це, гадаю, безпечніше».

«Думаю, що буде все добре. Чому? Бо нам, наприклад, було зручно до цього возити сюдою дитину в школу, а коли дорога була перекрита, це був просто колапс. Об’їжджали через «Епіцентр», через центр городу. Думаю, все буде добре. А там побачимо».

«Місто стало дуже гарне. Стало набагато зручніше, бо прибрано, все чистенько, дороги хороші».


«Набагато краще. Єдине, треба ще тротуари доробити. І щоб машини не їздили по тротуарах, бо неможна пройти людям, особливо з дитячими візочками».


Рух транспорту поки що відновлено частково. Поки тут триває налаштування електромережі. Тролейбуси ще не ходять цим маршрутом.

«По місту їдеш, так видно, що приводиться все до порядку. Відчувається, що робота ведеться».

Загальна протяжність відремонтованої дороги приблизно 1,5 км. Бюджет ремонтних робіт склав близько 14 мільйонів.

Встановили і нові бордюри та облаштували клумби. Тож навесні дорога вже буде мати завершений вигляд. А у зимовий період головне безпека.Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: відновлення руху, рух по колу, 1 Травня, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект