Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Майже без води: як живуть люди в будинках, які обслуговують відімкнені від електрики підвищувальні насосні станції «Чернігівводоканалу»
УБП


Home net

Майже без води: як живуть люди в будинках, які обслуговують відімкнені від електрики підвищувальні насосні станції «Чернігівводоканалу»

Три мільйони гривень боргу за електроенергію зобов’язався сплатити «Чернігівводоканал» компанії «Енера Чернігів» з 19 до 25 листопада. Про це директор комунального підприємства «Чернігівводоканал» Сергій Малявко зазначив у гарантійному листі, де попросив розглянути можливість відтермінування сплати заборгованості. Через це 13 багатоповерхівок у Чернігові мають проблеми з водопостачанням.Дев’ятиповерхівка на вулиці Текстильників, 15. Це один із 13-ти будинків, насосну станцію якого знеструмили від електропостачання.

Наталія Никитенко, мешканка будинку на вул. Текстильників:
«Такий тиск води у мене на 5-му поверсі.»

З таким тиском води Наталія Никитенко вмивається і готує їсти 5-й день.

Наталія Никитенко, мешканка будинку на вул. Текстильників, 15: «Пральну машину не ввімкнеш, в туалеті не можна змити. Можна лише набрати води у відро і змити. Тут такий запах і антисанітарія. Це геноцид якийсь. Я вважаю, треба виключати за певними адресами. Якщо хтось не заплатив, тому і відключати.»

Показує платіжки за комунальні послуги. Каже, заборгованості в неї немає.

Наталія Никитенко, мешканка будинку на вул. Текстильників: «Я заплатила 52 гривні 63 копійки. Це за минулий місяць. Все вчасно заплатила. І вказано, якщо заборгованість є, а її немає.»

На 6-му поверсі цього будинку живе мати двійнят Марія Копа.

Марія Копа, мешканка будинку на вул.Текстильників,15:
«Це увесь тиск води. Ми дітей помити не можемо. Воду набираємо у пляшки, а потім купаємося у ванній. Дітей так і купаємо.»

Наталія Кредєнцова, мешканка будинку на вул. Текстильників, 15: «Одні платять, інші страждають. Ось так набираємо потрошки і користуємося.»

Директор «Чернігівводоканалу» Сергій Малявко
надіслав гарантійний лист керівнику електропостачальній компанії «Енера Чернігів» Роману Гамениці. Де зазначив, що частину боргу у сумі 3 мільйони гривень підприємство сплатить у проміжку з 19 по 25 листопада.

Владислав Атрошенко, міський голова Чернігова:
«Він заборгував за електроенергію біля 6 мільйонів. І це вже майже 2-х місячна заборгованість. За електроенергію потрібно сплачувати гроші. Це приватний бізнес. Сьогодні є приватний власник мереж. І компанії, які постачають електроенергію, і тому будь-хто вимагав кошти за свій продукт. Вони могли відключити все, починаючи з головного офісу, і вони мають на це юридичне право.»

Наразі відключені від електропостачання 4 підвищувальні насосні станції «Чернігівводоканалу». Підприємство заборгувало «Енері» за 2 місяці 5 мільйонів гривень. Ці насосні станції піднімають воду вище 5-го поверху. Як повідомив речник «Чернігівводоканалу» Ігор Грищенко, борг перед електропостачальною компанією виник через борги людей за воду. А тому відключили ті станції, які забезпечують будинки з найбільшими боргами.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: водопостачання, електроенергія, борги, «Чернігівводоканал», «Енера Чернігів», UA: Чернігів

Добавить в:


ЦентрКомплект