Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Чернігівські аграрії відзначають професійне свято і приймають вітання


Home net

Чернігівські аграрії відзначають професійне свято і приймають вітання

Привітання з нагоди професійного свята приймали аграрії Чернігівщини. Щороку у третю неділю листопада в Україні відзначають День працівників сільського господарства. У приміщенні обласного філармонійного центру відбулися урочистості.Чернігівщина вважається аграрним краєм. Базовою галуззю сільського господарства є рослинництво. Чимала кількість підприємств, які працюють в області, переходять до високотехнологічного виробництва, впроваджують сучасні технології і світові стандарти праці. Нині аграрний сектор формує економіку Чернігівщини і дає десяткам тисяч людей робочі місця, зазначив у своєму виступі очільник області Андрій Прокопенко.

Леонід Верецоца працює агрономом майже 40 років. Він розповідає, зараз з’явилися нові гібридні сорти, змінилася технологія вирощування культур та система захисту рослин, що дало можливість підвищити врожайність.

38 років у сільському господарства працює Олексій Григорович Борсук. Він інженер-механік. Каже, зараз прогрес йде вперед, тому і працювати стало легше і результат кращий.

За сумлінну працю та особистий внесок у розвиток агропромислового комплексу найкращим працівникам галузі вручили почесні нагороди. І хоча захід святковий, керівник області Андрій Прокопенко зазначив, що знає про проблеми аграріїв і сприятиме їх вирішенню.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: аграрії, професійне свято, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект