Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Які медалі та призові місця приніс цьогорічний велосезон вихованцям спортивної школи «Україна»


Які медалі та призові місця приніс цьогорічний велосезон вихованцям спортивної школи «Україна»

Цьогорічний велосезон добіг кінця і вихованці велошкіл підсумовують результати.Андрій Дериземля, начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту ЧМР: «У нас у двох міських школах є відділення з велоспорту. Сьогодні представлена найбільш успішна школа, яка показує високі результати. Це дитячо-юнацька спортивна школа «Україна». В цьому відділенні велоспорту працює 7 тренерів. Там займаються вихованці, які виступають на рівні чемпіонату світу. За цей сезон завойовано, лише цим відділенням велосипедного спорту в дитячо-спортивній школі «Україна», 84 медалі».

Напрямок велоспорту у школі наразі є пріоритетним, розповів керівник закладу.

Ігор Григор’єв, директор «Дитячо-юнацької спортивної школи «Україна»: «По итогам 2018 года наша школа в рейтинге среди всех городских, областных, районных школ, а их у нас в области 48, наша школа заняла первое почетное место. Это очень приятно. А с другой стороны, это на всех на нас – на меня, тренеров, спортсменов, - ложится доля ответственности».

Микола Аксюта, тренер-викладач з велоспорту «Дитячо-юнацької спортивної школи «Україна»: «Мы участвуем в 4 видах велоспорта. То есть в велоспорте есть олимпийские дисциплины – это маутенбайк, шоссе, трек, и не олимпийская – велокросс. В этому году помимо 80 медалей чемпионатов Украины, еще добавилась медаль за первое место – чемпион Европы, два первых места – этапы кубка мира, международные соревнования».

У відділенні велоспорту школи працює 7 тренерів та займається 109 вихованців, 22 з яких – виїжджали цього року на чемпіонати України, із них 13 – стали чемпіонами та призерами. Найбільшу перемогу здобув цього року Андрій Пономар, який став чемпіоном Європи серед юніорів на шосе.


Микола Аксюта, тренер-викладач з велоспорту «Дитячо-юнацької спортивної школи «Україна»: «На велоспорте шоссе очень тяжело пробиться. Там стартовало 150 гонщиков и выиграть на таком уровне тяжело. Групповая гонка – это очень тяжелая олимпийская дисциплина. Поэтому в Украине в такой дисциплине 1 раз в 10 лет появляется чемпион Европы».

Андрій Пономар, майстер спорту України з велосипедного спорту, чемпіон Європи серед юніорів: «Этот сезон был очень сложный. Много очень стартов, гонок, сборов, поездок, перелетов. Но в общем мне понравилось и достаточно быстро этот год прошел, я даже и не заметил».

Підхід до навчання у муніципальних спортивних школах останнім часом змінився, розповів Андрій Дериземля. Якщо раніше заняття розглядали як просто корисне дозвілля, то зараз учнів мотивують ставати переможцями та отримувати результат. Вихованці спортивної школи «Україна» своїм прикладом показують, як добиватися успіхів у спорті.

Альона Борщ, кандидатка у майстри спорту: «Я велоспортом займаюся 2 роки. В цьому році я почала перший раз їздити на чемпіонати України. Перший чемпіонат України в мене пройшов в Харкові. Якщо я не помиляюся, в естафеті в групі я заїхала п’ятою, а місце ми з хлопцями зайняли друге».

Денис Хотульов, кандидат у майстри спорту: «Самое главное в этом сезоне было то, что есть прогрессивные результаты. Мы прогрессируем каждый день – идем вверх, а не вниз».

За останні 2 роки для «Дитячо-юнацької спортивної школи «Україна» придбали 15 велосипедів. У цьому році велосипеди для груп початкової підготовки та велостанки.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: велоспорт, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект