Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Першість з інваспорту. Хто буде представляти Чернігів на обласних змаганнях?
УБП


Home net

Першість з інваспорту. Хто буде представляти Чернігів на обласних змаганнях?

16 листопада проходила відкрита першість геріатричного пансіонату з ігрових видів спорту. Спортсмени змагалися в бочча, корнхол та дартс. Змагання проводить Громадська організація «Інтеграція» уже вп’яте.Марина Кульгейко, психолог Чернігівського геріатричного пансіонату: «Від Чернігівського геріатричного пансіонату 16 учасників. А також запрошені друзі, їх 8. На даний момент це перший раз ми робимо відкриту першість, для того, щоб визначити, хто від Чернігівського геріатричного пансіонату поїде на обласні змагання і буде нас там представляти. Маю надію, що ми займемо гарне місце, тому після обласних, буде учасник від Чернігова і на міжнародних змаганнях».

Аби досягнути необхідної майстерності у цих іграх, спортсмени тричі на тиждень їздять на тренування до «Інтеграції», де їм надають не тільки тренувальну базу, а й реабілітолога.

Алла Артемонова, представник ГО «Інтеграція»: «У нас шикарные тренажеры. Один из лучших – это мотомед, который разрабатывает ноги, руки. Для наших ребят это вообще самое важное. При любых условиях – дождь, непогода, они все время там».

Марина Кульгейко, психолог Чернігівського геріатричного пансіонату: «Бочча є паралімпійським видом спорту. І це змагання стимулює і наших підопічних. З виду це наче такі прості м’ячики, прості мішечки, але не так просто отримати гарний результат».

Суть цієї гри проста та полягає в тому, щоб влучно кидати м’ячі різного кольору. І той гравець, м’ячів якого буде більше навколо нейтрального – білого, вважається переможцем. Однак, для звичайної людини, на рівні з її можливостями, так може здатися на перший погляд. Сьогоднішні гравці частково обмежені в своїх фізичних можливостях, але поряд з ними, дивлячись на відточену майстерність, цього навіть не помічаєш.

Василь, учасник від команди «Інтеграція», грає вже 3 роки. Головне в цій грі, каже, як і в будь-яких змаганнях тренування.

Василь, учасник змагань: «Наші чернігівські спортсмени, як їдуть на змагання в Білорусію чи ще кудись, тільки там на змаганнях і тренуємось, і змагаємось одразу. Не дивлячись на це, отримуємо дуже гарні результати – призові місця. «Інтеграція» в цьому році на змаганнях в Білорусії зайняла 2 місце із 12 команд».

Олена навпаки, в змаганнях бере участь вперше та займається лише 2 місяці. Серед цих ігор, каже, більше подобається корнхол, але сьогодні спробувала себе в бочка.

Олена Лещенко, учасниця змагань: «Больше мне нравится корнхол. Нравится бросать мешочки. Надо во всех видах спорта попробовать себя и принять участие. Главное участие, а победа может прийти сама собой, главное себя показать, что ты умеешь».

Перше призове місце з бочча зайняла команда «Інтенгація». Тож вони будуть представляти Чернігів на обласних змаганнях, які відбудуться вже 24 листопада в педагогічному університеті.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: інваспорт, геріатричний пансіонат, змагання, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект