Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Яке воно сучасне студентське життя


Home net

Яке воно сучасне студентське життя

В країнах світу день студента відзначають по-різному. Але єдине, що об’єднує всіх, це гімн, який став міжнародним. Мотиви відомого твору впізнає чи не кожен студент.17 листопада у всьому світі святкують Міжнародний День студента. В Україні його відзначають ще й і в січні – в День Тетяни, святої покровительки тих, хто навчається. Ми вирішили поцікавитися, яке воно сучасне студентське життя.

Владислав, студент: «Это учеба. То есть частично работа, тренировки, секции. Ми студенты люди молодые, должны развиваться и должны этому способствовать. Потому что, то что будет с нашим государством через 20-30 лет, это зависит от нас. И конечно же на нас лежит ответственность за это все».

Діана, студентка: «Дуже насичена. Я з 3 курсу почала приймати активну участь у студентському житті, вступила до студради, я була замом голови студентської ради свого інституту».

Яна, студентка: «Мені дуже подобається навчатися. Мене відразу ж обрали старостою. Я сама по собі дуже відповідальна і мені це під силу».

Як виявилось, життя у студентів досить насичене та активне.

Студентка Ельвіра на 3 курсі. Дівчина встигає, окрім навчання, поєднувати різні види діяльності в своєму житті. У вільний час вона ще й волонтерка.

Ельвіра, студентка: «Кожної зими ми їздимо в дитячий будинок «Надія», збираємо для діток-сиріт речі та кошти, за які купуємо їм канцелярію, іграшки. Також для них ми робимо міні-концертну програму».

Згадав сьогодні свої студентські роки та привітав студентів чернігівського вишу з наступаючим святом міський голова Владислав Атрошенко.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Коли я знаходжуся серед студентства, то забуваю про свій вік та згадую свої студентські роки. Заздрю трошки вам. Молодість – це такий дар Божий, який, на жаль, швидко проходить, тому вбирайте до останньої краплини та запам’ятовуйте кожен день знаходження у вузі, ви будете це пригадувати решту життя. З Днем студента. Всього самого-самого вам доброго, успіхів у навчанні та в особистому житті».

До цього свята в Національному технологічному університеті влаштували святковий концерт та відзначили найкращих студентів року почесними грамотами та подяками.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: День студента, ЧНТУ, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект