Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Дехто може не отримати субсидію чи пільгу за жовтень?
УБП


Home net

Дехто може не отримати субсидію чи пільгу за жовтень?

Монетизовану субсидію можна отримати у 38 банках. Українці, а в їх числі і чернігівці з жовтня цього року можуть самостійно обирати, куди їм зараховуватимуть кошти державної допомоги, яка передбачена на оплату комунальних.Олег Русін, директор департаменту соціального захисту населення: «Людина може обирати будь який банк, за власним бажанням. Відповідно звертається до управління, пише відповідну заяву, прошу перераховувати мої кошти в межах монетизованої субсидії. Мова йде тільки про готівкову форму. Є 38 уповноважених банків».

Якщо говорити про безготівкову форму субсидії, то тут лише один варіант – «Ощадбанк», через який здійснюватимуться всі проплати.

Олег Русін, директор департаменту соціального захисту населення: Станом на початок листопада місяця, у нас в області призначена субсидія для 133,9 тисяч домогосподарств».

А от жителів області, які мають право на пільги на житлово-комунальні послуги, нараховують 110 тисяч. І з цього року вони отримуватимуть допомогу від держави також у готівковій та безготівковій формах. Останнє розраховується автоматично, кошти щомісяця надходять до «Ощадбанку», який вже і розподілятиме їх між надавачами послуг, за кожного конкретного пільговика.

Наталія Носенко, заступниця начальника обласного управління АТ «Ощадбанк»: «Людина може зареєструватися через сайт «Ощадного» банку і дивитися, як там у неї проходять кошти. Як уже зазначив пан Олег, коли нараховуємо на комунальні підприємства ці кошти, людині надходить смс».

Пільговикам слід звернути увагу, що платіжки вони отримають з повним сумами для сплати.

Олег Русін, директор департаменту соціального захисту населення: «Це не значить, що у них пільги хтось забрав. Пільги ніхто ні у кого не забирав. Пільги в тому ж обсязі, в якому вони були. В тому ж обсязі нараховуються, розраховуються і будуть виплачуватися».

Начальник департаменту соцзахисту також повідомив, що через технічні причини можливі випадки, коли пільги не будуть нараховані.

Олег Русін, директор департаменту соціального захисту населення: «В листопаді всі ці питання мають бути усунуті. І люди, хто не отримав пільгу, підкреслюю, хто не отримав пільгу за жовтень місяць, то за листопад місяць на початку грудня всі отримають пільгу і за листопад, і за жовтень місяць включно».

Такі випадки не виключені і для отримувачів субсидій, яким розрахунок проводився автоматично. Гроші будуть донараховані також у листопаді.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Олег Русін, монетизація, пільги, субсидія, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект