Нормовен

Журналістський майстер-клас

Андрій Куликов відомий український телеведучий та журналіст, а також співзасновник громадського радіо і медіа експерт приїхав з майстер-класом до Чернігова.Ми поцікавилися у відомого медійника про його особисті захоплення.

Андрій Куликов, співзасновник громадського радіо: «Дуже люблю збирати гриби. Я дуже люблю слухати рок-музику. Перекладаю англомовні рок-пісні на українську мову. І в мене є, окрім серйозних соціально-політичних програм, своя музична програма, вона називається «Пора року», і вона якраз про часто незаслужено-незнані українські гурти і виконавців. Ця програма існує вже наче 7 років. Вона мені страшенно цікава».

Організовувався захід Департаментом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської обласної адміністрації та «Радіо свобода ФМ».

Під час зустрічі в медійному колі обговорювали громадську журналістику, а також ефективні моделі журналістики регіональної, як лишатися дієвим інструментом у руках суспільства і зберігати смак до своєї професії. Крім цього, Андрій Куликов поділився своїм досвідом організації радіо та оцінив його важливість.

Андрій Куликов, співзасновник громадського радіо: «На мою думку радіо в період розбудови громадянського суспільства надає найбільше можливостей для організації широкої суспільної дискусії. Воно не подає таку часто, я би сказав, прикрашену, а іноді навпаки погіршену картину життя, як це буває в деяких інших засобах масової інформації. І воно дає більше змоги так званій простій людині висловитися на рівні з тими, хто перебуває на державних посадах або у кого багато грошей. Головне для мене – це я дізнаюся від чернігівчан, а що їх зараз хвилює».

Ірина Сенченко, представник Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення, розповіла, що Чернігівська область, як прикордонна, має багато недоопрацювань в інформаційній сфері, адже на нашу територію впливають російські і білоруські ЗМІ. Натомість представник Нацради наголосила, що теле-, радіомовники в області на 100% виконують мовні квоти та дотримуються законодавства.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Андрій Куликов, журналіст, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект