Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Поліція отримала результати судмедекспертизи Дениса Чаленка


Home net

Поліція отримала результати судмедекспертизи Дениса Чаленка

Нові обставини у справі з загадковою смертю Дениса Чаленка у Прилуках. На допит викликали батька загиблого. Чому? І що цікавить слідчих? Подробиці з Прилук розкаже кореспондентка Дар’я Мельник.Прилуцький райвідділ поліції. Сюди запросили на допит батьків загиблого 14-річного Дениса Чаленка. Власне, як повідомили батькам, хочуть у них запитати, що їм відомо, можливо якісь нові свідчення їм вдалося добути власноруч, може якісь нові докази в них є.

Батько Дениса Віктор повідомив, що в поліції досі наполягають на тому, що це був нещасний випадко.

Віктор Чаленко, батько загиблого Дениса Чаленка: «Чи знайшли в ньому якісь речовини, він мені відповів, ваша дитина чиста як сльоза. Ні в носовій порожнині, ні в ротовій, ні у шлунку, немає нічого. Вже в мого сина 3,2 проміле алкоголю в крові. Начебто він був п’яний і зачепився чи підсковзнувся на мазуті чи маслі, і вдарився головою об колію».

Також стало відомо, що вже готові результати судово-медичної експертизи, яку робили тут, у Прилуках. Але повідомити ці результати, на жаль, нам зможуть тільки у п’ятницю, так сказав очільник поліції.

Тим часом батькам продовжують телефонувати небайдужі люди та повідомляти нові подробиці про те, що могло статися з їхнім сином у той злощасний вечір. А самі батьки ведуть власне розслідування, бо хочуть просто дізнатися правду, як загинув їх син.

Також стало відомо, що у четвер ввечері 14 листопада прилучани планують збираються під райвідділом поліції знову на мітинг.

Нагадаємо, хлопця знайшли мертвим 29 жовтня на залізничній колії. Батьки впевнені – їхню дитину жорстоко вбили та підклали на рейки, щоб приховати цей злочин.

Більше подробиць про розслідування вбивства Чаленка у наступних новинах.

Сюжет телеканалу «Україна», програма «Сегодня»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Денис Чаленко, судмедекспертиза, розслідування, Прилуки, «Сегодня»

Добавить в:


ЦентрКомплект