Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Чергова смерть підлітка у Прилуках
УБП


Home net

Чергова смерть підлітка у Прилуках

Прилуки сколихнула чергова трагічна звістка.

12 листопада 2019 року у Прилуках було виявлено тіло 17-річного хлопця. Мертвого школяра було знайдено повішеним у власному помешканні. На місце події одразу виїхали криміналісти з Прилуцького відділу поліції та прокуратури.Про те, що відомо та які результати після першої години розслідування, розповів тимчасово виконуючий обов’язки начальника Прилуцького відділу поліції Сергій Сторожук.

Сергій Сторожук, т.в.о. начальника Прилуцького відділу поліції: «Останнім часом дитина перебувала в депресивному стані, слухала певну депресивну музику і висловлював певні суїцидальні вислови. Це все зі слів батьків, тому попрошу громаду не викручувати це на якісь кримінальні рейки. І вибачаюсь – це вся наявна інформація».


Про загиблого школяра та його родину журналістам розповіла завідуюча гуртожитку, де зі своєю родиною і проживав підліток.

Любов Міхайліченко, завідуюча гуртожитком: «Більше 10 років проживала у нас ця сім’я. Нарікань ніяких на цю сім’ю ніколи не було. Сім’я благополучна. Мати прекрасно турбувалася за дітей. У родині троє дітей – старша донька, Олег був середній і ще хлопчик Тимошка, наче 3 рочки йому. За цим хлопчиком нічого такого не помічала, нормальна адекватна, спокійна дитина була, завжди вітався. Ніяких нарікань, щоб ми його чи п’яним бачили, чи може під якимось іншим станом, я наприклад не бачила і черговий мені ніколи не говорив».

Саме так відгукуються люди про 17-річного юнака та його родину.

Наразі це вся відома інформація. Розпочато досудове розслідування.

Сюжет: ТК Прилуки

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Прилуки, підліток, самогубство, гуртожиток, Сергій Сторожук, Любов Міхайліченко, ТК Прилуки

Добавить в:


ЦентрКомплект