Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Поліція шукає, хто злив промислові відходи в Стрижень


Home net

Поліція шукає, хто злив промислові відходи в Стрижень

Це дощова каналізація на вулиці Гончій. З неї вода потрапляє до річки Стрижень. В ніч з 8 на 9 листопада місцеві жителі повідомили, що до цієї каналізації з отвору в стіні кондитерської фабрики зливається вода рудого кольору.На місце події було викликано наряд поліції, слідчо-оперативну групу та взято проби води. Згідно експертизи, проведеної в лабораторії стічних вод «Водоканалу», в відібраних зразках перевищені допустимі для скидання у річки показники по хімічним параметрами.

Ігор Грищенко, фахівець з інформаційної діяльності КП «Чернігівводоканал»: «Такі параметри, як поверхнево-активні речовини – в 7 раз перевищували нормативи (норма 0,1, а фактично 0,72), хімічне споживання кисню склав 195 мг О2/дм3 (при нормі 50) і таке інше. Тобто ми бачимо, що якісь скиди промислового виробництва туди потрапили. Яким чином вони потрапили, нам невідомо. Бо представник наш не був на території підприємства».

За словами містян, витоки води мали стійкий запах ароматизаторів.

Взяти коментар з цього приводу у представників підприємства не вдалось.


На думку представників «Водоканалу», це могли бути витоки, які потрапили у дощову каналізацію.

Ігор Грищенко, фахівець з інформаційної діяльності КП «Чернігівводоканал»: «Саме в цьому місці по схемі підприємства, виходить дощова каналізація, можливо якісь виробничі води потрапили до дощової каналізації. І скоріш за все вони не мали туди потрапляти, бо в той день у нас не було ні дощу і взагалі ніяких опадів».

Відомості за даним фактом внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Наталія Слабеняк, речниця Чернігівського міського відділу поліції: «Було відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 142 Кримінального кодексу України (порушення правил охорони вод). Карається штрафом, або позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 5 років, або обмеженням волі на той саме строк».

Слідство триває. Детальну інформацію буде надано після перевірок.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: промислові відходи, кондитерська фабрика, Стрижень, Водоканал, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект