Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Розвиток бізнесу в період змін. Як трансформувати компанію та залишитися прибутковим?


Розвиток бізнесу в період змін. Як трансформувати компанію та залишитися прибутковим?

Саме під таким гаслом відбудеться міжнародний бізнес форум у Чернігові. Про це повідомили під час прес-конференції організатори заходу.Анжеліка Кобелєва-Лискова, координатор комітету з адвокатської діяльності: «Це форум трансформації компанії, які дуже потребують цього. Тому за мету ми поставили практичний досвід українських і міжнародних компаній, які досягають успіху у всьому світі. Нам здається, що цей форум перший в Чернігові, який має такий практичний зміст».

Юлія Заїка, виконавчий директор ГО «Ліга ділових та професійних жінок України»:
«Масштаб бізнесу залежить від масштабу особистості перш за все, а не стільки від зовнішніх факторів – політичних, економічних і так далі. Тобто якщо ми змінюємося – використовуємо нові інструменти, розуміємо свого клієнта і адаптуємось під його потреби, то наша ефективність звісно буде зростати. Тому ми цей форум проводимо сьогодні для таких успішних підприємців, бізнесменів, управлінців міста».

Марина Клим, координатор «VI Ліги ділових та професійних жінок України»: «Виділивши основні проблеми розвитку бізнесу, ми вирішили об’єднатися заради їх вирішення. Проблема №1 – це відсутність достатньої кількості зв’язків та контактів. Проблема №2 – підприємці часто не розуміють, в якому напрямку розвивати власну справу. Проблема №3 – бізнес не розуміє як саме рухатися далі, вперед».

До програми форуму включено три блоки: нетворкінг – для установлення нових партнерських зв’язків, бізнес кейси, де буде представлений живий досвід успішних управлінців в Україні та за її межами, а під час майстер-класів присутні матимуть змогу поспілкуватися з провідними спікерами, практиками досвідчених управлінців.

Алла Зіненко, координатор комітету з розвитку членства та внутрішніх комунікацій:
«Це успішні люди бізнесу та круті бізнестренери, які працюють з успішними компаніями і бачать тенденцію розвитку ринку. Залучені експерти з різних галузей. Це б’юті індустрія, меблева промисловість, харчова промисловість».

Четвертий форум ліги ділових та професійних жінок України відбудеться у Чернігові 29 листопада.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: бізнес форум, підприємці, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект