Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Чернігів може опинитися на порозі соціально-економічного колапсу


Home net

Чернігів може опинитися на порозі соціально-економічного колапсу

Уряд дилетантів. Суцільна катастрофа. Через нюанси державного бюджету на наступний рік Чернігів може опинитися на порозі соціально-економічного колапсу. Такі тези-страшилки звучали сьогодні на ранковій нараді в Чернігівській міськраді. Все через погіршення фінансового забезпечення потреб міста на 2020 рік.«Я бачу незбалансованість дій у розрізі кожного міністерства. Я не говорю про фаховість керівників. Хай суспільство оцінить. На жаль, з оцінками суспільство відстає. Люди не розуміють глибини проблеми некомпетентності. Розуміння прийде пізніше. Можу констатувати, що нема в жодному міністерстві чи відомості керівника, який сплітає інтереси в державні», – Владислав Атрошенко, чернігівський міський голова.

Мер Чернігова зазначив, що сьогодні ввечері після позачергової сесії поїде на зустріч міських голів із прем’єр-міністром України Олексієм Гончаруком.

На нараді також відзвітував виконувач обов’язків директора комунального підприємства «Чернігівбудінвест».

«У нас працюють 13 осіб, із яких двоє робітників, решта – інженерно-технічні працівники. Середня зарплата становить 13 173 грн. Відносно проблем. Якщо ви звернули увагу, то зараз комплексна забудова міста – це периферійні райони міста. Одна з проблем – це забудова центральної частини. Ми говоримо про туризм і привабливий вигляд міста. Скільки років стоїть питання про те, що знесення застарілого аварійного житлового фонду має бути відрегульоване в законодавчому плані», – Олександр Сердюк, в. о. директора КП «Чернігівбудінвест».

Олександр Сердюк також озвучив цікаву тезу. На його думку, було б правильно, якби деякі земельні питання ухвалювали не депутати на сесії, а виконком.

«Щодо земельних питань у нас ситуація заполітизована. Якщо ми надаємо комунальному підприємству під забудову, то, я вважаю, що виконком здатен прийняти рішення. Це було б більш оперативно і відповідально. Таке було. Воно працювало і розмов про корупцію не було», – Олександр Сердюк, в. о. директора КП «Чернігівбудінвест».

Пожвавленню комунальній балаканині додали претензії від жительок Чернігова. Керівниці двох ОСББ – із вулиць Красносільського та Єськова – поскаржилися на неналежний стан роботи «Облтеплокомуненерго».


«Нам у будинки запустили повітря. Два тижні ми не можемо стравити. Живемо на дахах. Хто повинен нам подавати тепло і якої якості? Нам дають повітря, нам не дають тепла», – Лариса Ревенок, голова ОСББ «Добробут 79».

«Ви прийшли сюди мітинг влаштовувати? У мене заборгованості 91 мільйон. Я не можу дати зарплати. Почекайте. Ви зверніться до мене. Ви пробували?» – Віктор Геращенко, голова правління «Облтеплокомуненерго».

«Я пробувала і зрозуміла, що до президента простіше».

«Це все дурні балачки. По Красносільського, 79 і 71 я розберуся, яке там повітря і все інше».

«Є лічильники, які рахують вашу гарячу воду, що не відповідає температурному режиму. Треба її не розбавляти холодною. Платимо як за гарячу», – Ганна Титаренко, голова ОСББ «Єськова 14».

«Ви нісенітницю… Як розбавляти? Ви розумієте, про що говорити»?

«Якщо набирається ванна води 300 літрів, набрати гарячої і додати трохи холодної – одна плата за прийняття ванни. А якщо температура води подається 37 градусів, то за 300 літрів заплати як за гарячу. У нас є приклади розумних лічильників».

Після тривалих емоційних перепалок і взаємних звинувачень жінкам усе ж таки пообіцяли вирішити проблеми. Насамкінець на нараді розглянули депутатські звернення та стан ремонтних робіт у місті.

Сюжет: Cheline TV

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: сесія, міськрада, Cheline TV

Добавить в:


ЦентрКомплект