Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Виконком продовжив перекриття вул. 1 Травня до 17 листопада. Що вже встигли зробити?
Доставка

Виконком продовжив перекриття вул. 1 Травня до 17 листопада. Що вже встигли зробити?

Ремонт транспортної розв’язки на вулиці 1 Травня продовжили до кінця тижня. Відповідне рішення ухвалили на позачерговому засіданні виконавчого комітету в понеділок, 11 листопада.Ярослав Куц, начальник управління ЖКГ: «Погодні умови були недосить добрі. Треба закінчити 1 Травня і коло перехрестя Бєлова та 1 Травня, а також ЧТУ необхідно закінчити роботи лінії по колу, тому ми просимо продовжити перекриття до 17 листопада, тобто на тиждень».

Більше частини робіт будівельники вже виконали. Зокрема, облаштували коло радіусом 13 м на перехресті Бєлова та 1 Травня, а також вдвічі розшили проїжджу частину в бік вулиці Рокоссовського. Навпроти міської лікарні №2 з’явилася кишеня для заїзду громадського транспорту, а по той бік вулиці будуть два паркувальні майданчики.

Ярослав Куц, начальник управління ЖКГ: «На 1 Травні вже встановлені майже всі бортові камені. Залишилось два трикутники на колі, перехрестя Бєлова та 1 Травня. А також залишився бортовий камінь на зупинці, яку ми робимо навпроти 2-ї лікарні».

На тій ділянці, де дорожнє полотно вирівнювали за допомогою фрези, вже завершили укладання верхнього шару покриття. Нині роботи тривають на перехресті з Бєлова.

Доставка

Ярослав Куц, начальник управління ЖКГ: «Найскладніша частина укладання асфальтобетону – це коло. Тому що це не пряма ділянка, там дуже багато ручної роботи. Тому враховуючи погоду, яку синоптики нам обіцяють, а говорять вони, що буде без дощу та досить тепло, тому ми хочемо повністю закінчити».

Так як на об’єкті працює великогабаритна техніка і рух для транспорту обмежено, містян просять з розумінням поставитися до тимчасових незручностей.

Після ремонтних робіт вулиця із застарілою розв’язкою суттєво зміниться.

Ярослав Куц, начальник управління ЖКГ: «Ми робимо 4 полоси – по 2 в кожному напрямку. А саме в напрямку Олександрівки і в зворотному напрямку, тобто з кільцевою, задля того, щоб розвантажити це дуже завантажене коло, тому що виїжджає ще й спальний масив Бєлова-Пухова. Тому це необхідно зробити. І якщо дозволяє нам погода, то ми просто зобов’язані це виконати в цьому році».

Оскільки вулицю ремонтують за новими стандартами, тут роблять велодоріжки, з’їзди для маломобільних груп населення та встановлюють нові зупинки громадського транспорту.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: 1 Травня, виконком, перекриття руху, ремонт, рух по колу, Ярослав Куц, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект