Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Як погоджували історико-архітектурний план Чернігова


Home net

Як погоджували історико-архітектурний план Чернігова

Визначення охоронних археологічних зон, пам’яток архітектури національного значення, а також збереження об’єктів монументальної творчості та унікальної колекції дерев’яного різьблення. Це та інше цікавило чернігівців під час обговорення проєкту «Історико-архітектурний план міста Чернігова», з визначення меж і режимів використання зон охорони пам’яток та історичних ареалів.Науковий керівник проєкту Людмила Томілович розповіла, що необхідність розроблення науково-проєктної документації зумовлена змінами, які відбулися за останні 20 років в ході археологічних досліджень. З’явилось за цей час і зовсім нове поняття в законодавстві «Історичний ареал», який обов’язково має бути визначений в історичному місті.


Проєкт розробив авторський колектив науковців інституту культурної спадщини України на замовлення управління архітектури та містобудування Чернігівської міської ради.

Як зазначив начальник управління архітектури та містобудування Чернігівської міської ради Сергій Калюжний, до 17-ї години 14 листопада всі бажаючі можуть внести свої зауваження або пропозиції до змісту опорного плану. Після процедури його затвердження наступним етапом буде внесення змін до генерального плану міста.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: громадське обговорення, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект