Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » У Чернігові стартувала дитяча ліга з волейболу
УБП


Home net

У Чернігові стартувала дитяча ліга з волейболу

Чернігів став ареною для турніру із волейболу.

Місто приймає перший тур змагань відкриття чемпіонату України дитяча ліга серед команд юнаків 2007 року народження.Андрій Філоненко, директор Чернігівської КДЮСШ №2: «Це перший тур. І він є відкриттям змагань дитячої ліги по всій Україні. В Україні зараз більше 100 команд – десь чи 115, чи 120 команд приймає участь в дитячій лізі чемпіонату України з волейболу, який проводить Федерація волейболу України. Саме Чернігів є одним із епіцентрів розвитку, і не тільки волейболу, а особливо дитячого волейболу».

В цій віковій категорії 10 команд. В рамках першого туру до Чернігова прибули представники Полтави, Черкас та міста Новомосковськ Дніпропетровської області. Всі учасники чемпіонату налаштовані на перемогу.


Турнір проходить на базі національного університету «Чернігівський колегіум». Та триватиме до 10 листопада.

В місті працює 3 спортивні школи, де зокрема є і відділення пляжного волейболу. Тому, каже директор, представництва Чернігова в дитячій лізі суттєве.

Андрій Філоненко, директор Чернігівської КДЮСШ №2: «Для дітей цього віку це перші офіційні змагання. Ми довго до них готувалися. Їздили на турніри до Білорусії і до нас приїжджали, тому перевіримо тепер нашу готовність, чи дійсно ми працювали і не даремно».

Гравців чекає ще 3 турніри. За результатами рейтингу у фіналі змагань, який відбудеться у квітні наступного року, буде визначений головний переможець.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: волейбол, дитяча ліга, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект