Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Державна казначейська служба дала можливість Чернігову розрахуватися з підрядниками
УБП


Home net

Державна казначейська служба дала можливість Чернігову розрахуватися з підрядниками

Міський голова Владислав Атрошенко на своїй сторінці у Фейсбук повідомив, що державна казначейська служба почала виплати за платіжками за виконані роботи, що фінансуються коштами державного фонду соціально-економічного розвитку.Нагадаємо, вони були заблоковані Міністерством фінансів та держказначейством більше 3 місяців і це стало чи не найбільшою проблемою бюджетного забезпечення територіальних громад у 2019 році.

Чернігівська міська рада не могла розрахуватися за вже виконані роботи з підрядниками. У компанії були затримки з виконанням запланованих проєктів та виплатою зарплати.


Депутати Чернігівської міської ради на пленарному засіданні 46-ї сесії, яка відбулася в останній день жовтня, прийняли звернення до прем’єр-міністра України Олексія Гончарука.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Дійсно, ситуація кричуща. Тому що сьогодні по місту Чернігову ми маємо ризики несплати порядку 85-87 мільйонів гривень на виконані роботи, відповідно проведені тендери. Великі підрядники ще терплять, а маленькі підрядники реально не виплатили заробітні плати своїм працівникам. І вони готові вже йти під Кабмін і вимагати ці кошти».

Чернігівська міська рада тоді просила прем’єр-міністра вжити заходів щодо розблокування затримки платежів і недопущення виникнення кредиторської заборгованості із зазначених виплат. Відповідні звернення були направлені також і від Асоціації міст України. На кінець жовтня у чернігівському казначействі залишалися не проплаченими платіжні доручення за виконані роботи за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам майже на 15 мільйонів гривень.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: гроші, казначейство, підрядники, субвенції, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект