Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Футболісти «Десни» зіграли з підопічними центру соціально-психологічної реабілітації


Футболісти «Десни» зіграли з підопічними центру соціально-психологічної реабілітації

Візити футболістів «Десни» до центру соціально-психологічної реабілітації дітей вже стають традицією.Минуло трохи більше місяця і малеча знову грає зі своїми кумирами. Максим до цієї зустрічі готувався останні кілька днів. Але, побачивши команду, каже, розгубився – і ноги не слухалися, і м’яч.

І хоча цього разу все вирішив досвід. Наступного разу пообіцяли футболісти перемога за дітлахами.

Зустрічі підопічних центру з гравцями «Десни» щоразу тривають все довше. Вони не лише встигають зіграти у футбол, але й поспілкуватися.


У центрі соціально-психологічної реабілітації зараз знаходиться 50 дітей віком від 3 до 18 років. Тут тимчасово проживає малеча, яка вилучена із сім’ї і потребує соціально-психологічної допомоги. Для них футболісти, крім своєї уваги, підготували ще й подарунки, враховуючи інтереси всіх дітей.

Анатолій Писанка, директор центру соціально-психологічної реабілітації дітей: «Вони попитали, що нам потрібно. Ми хочемо поставити комп’ютери у класи для дівчат і у класі для хлопців, для того, щоб вони могли виконувати домашнє завдання і застосовувати комп’ютерну техніку. Ми це попросили, вони сказали, ми звичайно зробимо такі подарунки. І, крім того, вони сказали, що кожен футболіст вніс свою матеріальну частинку, тому вони закупили дуже багато подарунків, практично для всіх діток».

Задоволення від проведеного разом часу залишилося у обох сторін.

9 листопада «Десна» на домашньому стадіоні Гагаріна прийматиме «Дніпро-1» і боротиметься за 3 очки. На гру запросили і дітей з соціально-психологічного центру.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: ФК «Десна», футболісти, спорт, футбол, центр соціально-психологічної реабілітації, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект