Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Не стріляли тиждень: наші війська готові до розведення сил в зоні Богданівка – Петрівське


Нормовен

Не стріляли тиждень: наші війська готові до розведення сил в зоні Богданівка – Петрівське

Українські військові готові до розведення на ділянці Богданівка – Петрівське. У штабі операції об’єднаних сил повідомили, там режим тиші протримався 7 днів. За домовленостями війська відходять на кілометр і чекають на дзеркальні дії з боку ворога.Цю ділянку командувач об’єднаних сил назвав легкою для розведення. Адже поруч немає населеного пункту. Проживають сім мешканців, що правда.

2016 року розведення на цих позиціях уже відбувалося, але через обстріли наші війська повернулися на свої позиції.

Представники тристоронньої контактної групи заявили, що розведення заплановане завтра рівно о півдні. Досі окупанти регулярно зривали домовленості.

Богдан Бондар, заступник командувача штабу ООС: «Російська сторона на сьогодні заблокувала розведення сил і засобів. Все ж таки ми примусимо російську сторону до того, що завтра цей процес розпочнеться. Це дозволить відкрити нову сторінку в переговорному процесі. І в тому числі, дозволить припинити обстріли, бойові дії на інших ділянках».

Сюжет телеканалу «1+1», «ТСН»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: ООС, розведення військ, Росія, «1+1», «ТСН»

Добавить в:


ЦентрКомплект