Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » 7 листопада в останню путь провели Олега Ребенка


7 листопада в останню путь провели Олега Ребенка

7 листопада в місті оголошено Днем жалоби. Цього дня Чернігів прощався з військовослужбовцем Олегом Ребенком, який помер в зоні проведення ООС.Вадим Лільчицький, заступник обласного військового комісара, підполковник: «Він проходив службу, починаючи з 2016 року в військових частинах чернігівського гарнізону. Мав військове звання – молодший сержант. Характеризувався як дуже позитивна, дружелюбна, харизматична людина. Мав багато друзів. Для всіх військовослужбовців він був справжній товариш».

Олег Ребенок навчався в 20-й школі. Далі в 15-му училищі. Військову кар’єру почав в 2010 зі служби на полігоні в Півцях. З лютого чоловік працював інструктором відділу рекрутингу та комплектування в центрі комплектування та соціальної підтримки, звідки і був направлений в зону проведення операцій об’єднаних сил.

Костянтин Насінник, інструктор відділу рекрутингу Чернігівського обласного територіального центру комплектування, прапорщик: «Був дуже гарною товариською людиною. Завжди допомагав людям, ніколи не відмовляв. Був направлений для виконання завдань в зоні проведення ООС. З першою командою зібрав речі і поїхав».

Довгострокове відрядження, які можуть тривати до 9 місяців, для Олега почалось в серпні в складі 1-ї окремої танкової бригади.


Вадим Лільчицький, заступник обласного військового комісара, підполковник:«Не ховався, відразу, як дали наказ, зібрав речі і поїхав служити. Служив водієм при командирній групі інженерного забезпечення. Безспосередньо був, як кажуть, на нулі, в зоні безпосереднього зіткнення з ворогом».

За словами заступника військового комісара, Олег Ребенок помер в бліндажі ввечері 4 листопада внаслідок раптової хвороби.

Провести військового в останню путь зібрались рідні, побратими, знайомі.

Олена Терещенко, педагог організатор ЗНЗ №20: «Він, до речі, дуже часто заходив до нас до школи. Особливо, коли в нього вже була нова посада у військкоматі. У нас є така робота, яка називається профорієнтація. Він дуже часто заходив. Ми зустрічалися з учнями 10-х та 11-х класів, які ось-ось закінчать школу. І діти його сприймали. Спілкувався з усіма вчителями. Дуже вихована людина була, це у хлопчиків дуже рідко зустрічається».

Олегові було 28 років. Без батька залишився 2-річний син

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Олег Ребенок, похорон, прощання, військовий, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект