Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Як в Чернігові вітали працівників культури


Нормовен

Як в Чернігові вітали працівників культури

Святковою програмою з нагоди Всеукраїнського Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва привітали представників цієї галузі 6 листопада в обласному філармонійному центрі.За загальними підрахунками, на території Чернігівської області діє більше 1,5 тисячі закладав культури, в яких працюють понад 7 тисяч фахівців. За кількістю об’єктів культурної спадщини, а їх в області майже 9 тисяч, Чернігівщина займає одне з провідних місць в Україні.

Політична партія Владислава Атрошенко
Присутні працівники заклади культури, туризму, музеї, бібліотекарі, представники релігійних конфесій, творчих колективів – як професійних, так і аматорських, ті, хто своєю працею і своїм талантом дарує людям радість, в першу чергу, для душі.

Серед винуватців свята і соліст філармонійного центру, заслужений артист України Сергій Сулімовський, який цього дня задіяний у святковій програмі. Його очі світяться щастям. Зізнається, це з дитинства. І завдячує долі за такий вибір.

Під час урочистостей кращі працівники галузі отримали відзнаки обласної ради державної адміністрації та профільного департаменту. Прем’єрний показ уривку мюзиклу «Ісус Христос супер зірка» теж включили до святкової програми.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: професійне свято працівники культури, вітання, філармонія, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект