Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Справа Дениса Чаленка: поліція проводитиме слідчий експеримент за участю потяга

Справа Дениса Чаленка: поліція проводитиме слідчий експеримент за участю потяга

Народний гнів і недовіра до поліції.
До Прилук, де 29 жовтня трагічно загинув 14-річний Денис Чаленко, сьогодні завітали слідчі з головного управління з Києва. Під відділком знову зібрались обурені прилучани. Там вже раніше пали шини, відбувались сутички з правоохоронцями. Чим закінчилося спілкування сьогодні, розпитаємо у Тетяни Фруктової. Чи наблизились правоохоронці до розкриття справи, чи лунали якісь нові факти і який настрій зараз у місті?Знову нервовий і напружений вечір. Спілкування не закінчилося, воно продовжується на вулиці. Під стінами відділку поліції тривають словесні перепалки. Десь півтори години як люди вийшли з зустрічі, але вони не заспокоюються і недовіряють діям поліції.

Сьогодні перед прилучанами звітували з головного слідчого управління. Саме завглави національної поліції України взяли в свої руки, нарешті, слідство, і сьогодні проводили перші слідчі дії. Як завжди зустріч минула на підвищених тонах. Люди обурювалися і були незадоволені. В них уривається терпець, адже так довго вони чекають на якісь хоча б зрушення, на якісь результати.

Батьки продемонстрували сьогодні сліди побиття на тілі свого сина, які вже свідчать про його вбивство. У поліції пообіцяли, що вони зроблять все можливе, аби розслідувати належним чином і також залучатимуть генпрокуратуру.

Максим Цуцкірідзе, заступник голови Нацполіції України: «Процесуальне керівництво буде здійснюватися генеральною прокуратурою. Я сьогодні зранку по дорозі в Прилуки розмовляв з першим заступником генерального прокурора, який завтра дасть групу прокурорів з Генеральної прокуратури України».

Нині, те що сталося у Прилуках, розслідують за статтею ДТП, тобто порушення правил дорожнього руху. Але сьогодні пообіцяли прилучанам, що стаття може бути перекваліфікована на навмисне вбивство, за результатами експертизи, якої всі тут не можуть дочекатися.

Сьогодні поліція ходила на місце, де все сталося. Завтра будуть відтворювати слідчий експеримент з залученням такого ж самого потягу, який нібито збив Дениса.
Нагадаємо, Дениса Чаленка знайшли 29 жовтня на коліях. І одразу поліція сказала, що його нібито збив потяг. Батьки не повірили і стверджують, що це вбивство, і направили тіло на незалежну експертизу. Не дочекавшись результатів, вони прийняли важке рішення, поховати сина.

За те, щоб дізнатися правду, стоять всі Прилуки. Вони збираються тримати на контролі поліцію.
Зараз вони нібито трошки заспокоїлись і домовились зустрітися наступного тижня. Але насправді як тут буде розвиватися ситуація, передбачити досить важко.

Сюжет телеканалу «1+1», «ТСН»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Денис Чаленко, слідчий експеримент, Прилуки, «1+1», «ТСН»

Добавить в:


ЦентрКомплект