Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Загалом від вірусного гепатиту в школі №7 постраждало 28 людей. Лікар радить не панікувати


Нормовен

Загалом від вірусного гепатиту в школі №7 постраждало 28 людей. Лікар радить не панікувати

Станом на 6 листопад в інфекційному відділенні обласної дитячої лікарні перебуває 22 дітей із підтвердженим діагнозом вірусний гепатит А. У одного пацієнта діагноз уточнюють.За повідомленням обласного лабораторного центру, загалом від цього недуга в школі №7 постраждало 28 людей, із яких 5 дорослих.

Людмила Кривець, заступниця генерального директора обласної дитячої лікарні: «Останнє поступлення, це оцього контактного, було в понеділок. Перед цим іще в суботу. Основна маса дітей поступала з 21 до 28 числа. А потім поодинокі поступлення – 1 дитина в 2-3 дня».

Медики пояснюють, що нові випадки фіксують внаслідок дообслідування дітей, які контактували з хворими. Інкубаційний період проходить у всіх по-різному. Це залежить від особливостей організму людину. На одну жовтушну форму гепатиту припадає 20 безсимптомних випадків. Тому медик радить батькам слідкувати за дітьми, які мали контакти з хворими.

Людмила Кривець, заступниця генерального директора обласної дитячої лікарні: «Це все закономірно, тому що інкубаційний період до 45, навіть до 50, днів. І в одної дитини проявилося захворювання десь через 15 днів, у другої на 20 день, і так далі. Навіть деякі діти можуть і не захворіти. Це не вітрянка, не кір, коли контагіоз до 98%, тут зовсім інше. Панікувати не треба».

За словами Людмили Кривець, хворі, які наразі перебувають в дитячому інфекційному відділенні мають нормальне самопочуття. Спеціального лікування не потребують, адже форма гепатиту не тяжка. Дітям призначена відповідна дієта.

Щеплення від гепатиту А, відповідно до медичної документації, не є обов’язковим. Лікар радить не панікувати, а дотримуватись методів профілактики, а саме ретельно мити руки та вживати кип’ячену воду.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: вірусний гепатит А, Людмила Кривець, школа №7, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект