Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Володимир Дорош знову у Чернігові


Володимир Дорош знову у Чернігові

Володимир Дорош. Хто він в першу чергу: успішний бізнесмен, меценат чи все ж таки музикант? Відповіді на ці запитання ми обов’язково знайдемо під час інтерв’ю. Адже сьогодні він в музично-драматичному театрі сольним концертом.До початку виступу знімальна група зустрілася із артистом, який вже відпрацював саундчек і готовий до розмови. Відверто говорили про все, навіть про найпотаємніше. Але в першу чергу відкриваємо завісу, як і обіцяли, та дізнаємося з ким себе асоціює Дорош.

Володимир Дорош, заслужений артист України: «Я все життя займаюсь музикою, все життя замаюсь спортом, підприємництвом, тому що я вважаю, що ми живемо в прекрасній державі, де всі мають можливість займатися підприємницькою діяльністю і жити так, як вони цього заслуговують».

Чернігівці, які прийшли на виступ, не всі досконало знали про творчість артиста, але все ж таки чули його пісні. А тому ділилися своїм враження із задоволенням.

Артист, до речі, наш земляк. Народився та виріс у маленькому селі Студенка Новгород-Сіверського району Чернігівської області. З неабияким теплом згадує свої юні роки, і каже, навідується до рідного краю часто, як тільки випадає нагода, адже там він відпочиває та набирається сил. Всім серцем полюбив Дорош і Чернігів. Каже, те, що відбулося тут за останні роки, заслуговує на повагу.


Володимир Дорош, заслужений артист України: «Хочу низько поклонитися, кланяюсь, вашому меру. Тому що я кожний раз приїжджаю і дивуюсь, як динамічно розвивається це місто, яке має таке історичне коріння».

Володимир Дорош розповів, що зараз він все більше займається тим, що любить. Бізнес в основному веде сестра Галина, оскільки він часто гастролює, пише та записує пісні у власній студії, знімає кліпи. Відтак, у 2018 році в одному із кліпів на композицію «Ресницами» головну роль спокусливої жінки-білявки зіграла колишня «Віагрянка» Надія Мейхер.

Володимир Дорош, заслужений артист України: «Це артистка з великої букви. І незважаючи на те, що вона вже не працює у «Віагрі», але вона продовжує бути артисткою, справжньою артисткою, драматичною. У неї багато вистав. Коли не зателефоную, вона постійно десь на гастролях. Це людина з великою букви. А в кліпі, зрозуміло… Знаєте, колись була така пісня «Вот и встретились два одиночества, развели у дороги костер, а костру разгораться не хочется, вот и весь разговор».

Поговорили із співаком і про самотність, адже він любить цей стан душі. Каже, в цьому немає нічого поганого. Коли ти маєш можливість залишатися сам на сам, з’являється більше часу поміркувати і помріяти, набратися сил, аби рухатися вперед. В нього є навіть пісня про це

Не дивлячись на те, що він так душевно співає про самотність, у нього було чимало шлюбів і коханих жінок, та якось не склалося. Він ніколи не звинувачував свою другу половинку у тому, що розійшлися. Навпаки, з усіма своїми колишніми підтримує теплі стосунки, адже вони йому подарували найголовніше – дітей (сина та доньку). А тому Дорош сміливо називає себе щасливим чоловіком.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: концерт, Володимир Дорош, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект