Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Тепло в мікрорайон Масани запущено, школа і дитячий садок також вже опалюється


Home net

Тепло в мікрорайон Масани запущено, школа і дитячий садок також вже опалюється

Опалювальний сезон у Чернігові стартував 28 жовтня. Проте в деяких будинках на Масанах він ще не розпочався.«В мене 13 градусів у квартирі. На вулиці 14 мабуть, а в мене 13. Опалення ще не підключали взагалі».

З цього ж приводу на сторінку телеканалу «Новий Чернігів» у Фейсбук звернулися мешканці багатоповерхівки по вулиці Незалежності. Люди скаржаться, що в квартирі дуже холодно, однак на звернення до тепловиків ніхто не реагує.

Людмила Сапон, мешканка мікрорайону Масани: «У нас взагалі його і не включали. Дитина переболіла, донька переболіла, зараз я хворію. І додзвонитися нереально туди. Ми вже і в теплопункт ходили і в ЖЕК. Ніхто нас не чує. Стеля чорна, стіни чорні. Чого я повинна страждати, я сплачую все. Чого дитина наша повинна страждати?»

В «Облтеплокомуненерго» пояснюють, що влітку проводили роботи із заміни трубопроводу на більший діаметр, тому до системи житлових будинків могло потрапити повітря. Однак запевняють, ситуацію вже виправили.

Віктор Олійник, заступник технічного директора «Облтеплокомуненерго»: «У нас там была техническая проблема, которая вызвана завоздушиванием системы магистральных трубопроводов, поэтому было принято решение остановить котельнюю. Вона была остановлена в понедельник, 4 ноября, и в этот день она же запущена. В настоящее время системы развоздушены и идет постепенное поднятие параметров теплоносителя для нужд горячего водоснабжения».

Віктор Олійник каже, що тепло в мікрорайон Масани запущено, школа і дитячий садок також вже опалюється. А мешканцям будинків, де тепла ще немає, радять звертатися в колл-центр «Теплокомуненерго» або до диспетчера, щоб спеціалісти змогли спустити повітря у будинку.

Людмила Сапон, мешканка мікрорайону Масани: «Дзвонимо, ходимо. Диспетчеру я взагалі кожного дня подаю заявки, все марно».

«Мы подавали заявку и нам пообещали, что этот вопрос решится в ближайшее время. Хорошо, что погода терпит».

«Звертався до колл-центру. Були включили, але два стояки так залишились холодними на той час. А потім вимкнули все».

Як повідомили в міському колл-центрі, з початку опалювального сезону до них на гарячу лінію звернулися понад 6100 осіб зі скаргами на відсутність тепла. 547 дзвінків надійшло від жителів Масанів.

Оксана Дубровна, керівниця міського колл-центру:
«Если брать тот период, когда тепловая компания выполняла работы по подключению в пятницу, 1 ноября, теплопункта, который находится на Масанах и обеспечивает теплоснабжение в домах по Независимости, то к нам поступило 402 обращения».

За інформацією колл-центру, в роботі перебуває 122 звернення. Тільки 5 листопада надійшло 28 заявок від мешканців мікрорайону Масани про відсутність тепла.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: опалення, теплопостачання, Масани, Віктор Олійник, Облтеплокомуненерго, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект