Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Адвокат впевнений, що Дениса Чаленка убили, – справу під свій контроль взяв президент


Нормовен

Адвокат впевнений, що Дениса Чаленка убили, – справу під свій контроль взяв президент

Прощання з дитиною на тлі народного протесту.

У Прилуках на Чернігівщині в останню путь провели 14-річного Дениса Чаленка. Його таємнича смерть збурила все місто. Школяра знайшли на коліях ще тиждень тому зі слідами насильницької смерті, сильного побиття. У версію поліції, що Дениса збив потяг, батьки не повірили, бо до колії вів кривавий слід. Рідні підозрюють, Дениса побили до смерті четверо підлітків на два роки старших. Один з них син місцевого судді. У поліції це не підтверджують, а розслідують смерть 9-класника, як порушення експлуатації залізничного транспорту, в чому звинуватили машиніста потяга.

Все це обурило містян. Вони ледь не спалили відділка поліції, вимагаючи відставки його керівника і призначення іншої слідчої групи. Це дало результат. На тлі народного гніву голову поліції відсторонили від роботи, а судмедекспертів змінили на столичних. Експертизу тіла провели у Києві. І сьогодні хлопця вирішили поховати.Місто сьогодні у жалобі. І сказати, що тут усім тяжко, це не сказати нічого. Ми зараз біля церкви, в якій сьогодні відспівували 14-річного Дениса, якого знайшли на залізничних коліях 9 днів тому. Батьки змогли поховати свою дитину лише на 9-й день. Родина дуже тяжко переживає горе. Матір навіть не змогла підійти до труни зі своїм сином, щоб попрощатися з ним.

Сьогодні на площу прийшли сотні людей попрощатися з Денисом. Серед них були його однокласники, його рідні і навіть просто чужі люди, які не знали цю родину, але які виходили на акції протесту під місцевий відділок поліції. І ось, що сьогодні говорять у місті.

«Немає слів. Те, що його збив потяг, думаю, що це не правда. Він був хорошою людиною. Якщо будуть мітинги, то я буду підтримувати, буду добиватися правди».

Катерина Друш, однокласниця загиблого: «В той день, коли його знайшли на колії, фотографувалися на випускний альбом. Дуже хочу запам’ятати його таким, яким запам’ятала в той день».

«Вже всі прекрасно знають, що дитина убита, а вони не хотіли сприяти розслідуванню цього злочину».

Прийшов сьогодні сюди і новий тимчасово виконуючий обов’язки керівника місцевої поліції. Старе керівництво після обурення людей і акцій протесту відсторонили. Цей новий керівник повідомив батькові хлопця, що справу під особистий контроль вже взяв Президент України Володимир Зеленський.

«Я хочу, щоб взяли це все у розслідування. Буду далі йти, до кінця. Хочу правду», - каже батько школяра Віктор Чаленко.

Тіло Дениса вранці привезли із Києва. Там проводили вже другу експертизу. І її результатів, як і результатів експертизи, яку проводили у Чернігові, ще немає. Тож чекаємо на результати двох експертиз.

Адвокат сьогодні заявив, що ті пошкодження у хлопця, які він вчора побачив, свідчать про те, що його вбили, а поліція повідомила, що вже розглядає три версії.

Володимир Білик, адвокат: «Особисто я своїми очима бачив, як приймали тіло цієї дитини. І коли запитували, шановні, де ж, крім тіла, його одежа? То навіщо ж з тіло привозити разом з тілом хлопця. Тому що хтось не зацікавлений був напевно в тому, щоб провести ретельну цю експертизу».

Сергій Сторожук, тимчасово виконуючий обов’язки Прилуцького відділу поліції: «По-перше, злочин скоєний, як пан адвокат каже, за статтею 276. Друге, спричинення тілесних ушкоджень, які спричинили смерть. Правильно? І третя версія, це нещасний випадок. Ми як правоохоронні органи повинні ці всі версії розглядати. Правильно?».

Містяни не можуть оговтатись від шоку і офіційному слідству вони не довіряють. Вже після того, як хлопця відспівали і перед тим як везти на цвинтар, люди почали викрикувати «Ганьба!» вже новому тимчасово виконуючому обов’язки керівника поліції.

Будемо чекати на офіційні версії слідства.

Сюжет телеканалу «1+1», «ТСН»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Денис Чаленко, Прилуки, похорон, розслідування, «1+1», «ТСН»

Добавить в:


ЦентрКомплект