Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » В Прилуках прощаються з підлітком, який загинув при таємничих обставинах


Нормовен

В Прилуках прощаються з підлітком, який загинув при таємничих обставинах

У Прилуках на Чернігівщині сьогодні ховатимуть 14-річного Дениса Чаленка. Він загинув за таємничих обставин. Школяра знайшли на коліях ще тиждень тому зі слідами сильного побиття. У версію поліції, що Дениса збив потяг, батьки не повірили. Прочесавши місцевість, знайшли багато слідів крові. Батьки підозрюють, Дениса забили до смерті четверо підлітків на два роки старші за нього. Один з них син місцевого судді. У поліції це не підтверджують.

Смерть 9-класника розслідують як порушення експлуатації залізничного транспорту. Звинуватили машиніста потяга. Це обурило містян. Народний гнів містечка не вщухав увесь минулий тиждень. Місцеві ледь не спалили відділок поліції, вимагали відставки його керівника і призначення іншої слідчої групи.

Згодом судмедекспертів все ж таки замінили на столичних, а голову поліції відсторонили від роботи. Необхідні слідчі дії вже провели, але поховати Дениса вирішили сьогодні, не дочекавшись результатів експертизи.В Прилуках сьогодні День скорботи. На центральній площі близько півтисячі людей і вони все йдуть, і йдуть до місцевого храму суцільним потоком. Люди несуть вінки, квіти. З кожною хвилиною все більше і більше людей. Величезна черга вишикувалась до храму. Тут чекають на тіло Дениса Чаленка, тому що вони виїхали з Києва.

Незалежну експертизу провели вчора. Але батьки прийняли дуже важке для них рішення, ховати свого сина на 8-й день, не дочекавшись результатів експертизи. Тут і родичі, і небайдужі, і ті хто знав Дениса особисто, і ті хто його не знав, більшість навіть таких людей, багато його однокласників. Всі вони засмучені не лише фактом його загибелі, а тим, що немає досі справедливості, і вони все ж таки наполягають на тому, що це було вбивство.

Не дивлячись на важкий день для Прилук, а особливо для батьків Дениса, люди налаштовані рішуче і вони готові виходити знову на протести, знову говорити з поліцією. Якщо треба буде знову палити шини та штурмувати відділок, аби добитися правди, і аби розслідування смерті Дениса велася як належне.

Самого Дениса ми чекаємо тут в Прилуках десь за годину. Які настрої будуть в місті, будемо повідомляти в наступних випусках.

Сюжет телеканалу «1+1», «ТСН»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Прилуки, похорон, Денис Чаленко, «1+1», «ТСН»

Добавить в:


ЦентрКомплект