Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » На перехресті Гончої з Полуботка встановлюють світлофор
УБП


Home net

На перехресті Гончої з Полуботка встановлюють світлофор

Перехрестя вулиць Гонча та гетьмана Полуботка стане регульованим. Через чималу кількість аварій на цій ділянці дороги, за ініціативи чернігівців та доручення міського голови тут встановлюють світлофор.В’ячеслав Николенко, директор КП «Міськсвітло»: «Багато аварій, водії не пропускають пішоходів, у зв’язку з цим світлофор зробить свою роботу для урегулювання і водіїв, і пішоходів. На даний час встановлені нові світлофорні опори, на яких наступного тижня будуть встановлюватись світлофори. Будуть проводитись також монтажні роботи по кабелю, встановлення нового контролеру».

Разом із технічним аспектом працівники «Міськсвітла» розробляють циклограму світлофору, в якій чітко прописують послідовність і тривалість подачі сигналів на всі напрямки руху та режим роботи об’єкту впродовж доби.

В’ячеслав Николенко, директор КП «Міськсвітло»: «Думаю, що у кінці наступної неділі ми повинні закінчити роботи і проведемо вже включення цього світлофорного об’єкту».

Так як транспортний потік на цьому перехресті доволі інтенсивний, світлофор може підвищити безпеку руху. Попри те, що це центральна частина міста і поряд розташовані школа та заклади позашкільної освіти, водії нерідко порушують правила.

Ганна Чернявська, прес-офіцерка управління патрульної поліції області:
«Це перехрестя нерівнозначних доріг. Тобто вулиця гетьмана Полуботка є головною дорогою, а з обох боків вулиці Гонча встановлені дорожні знаки – поступитися дорогою, а також проїзд без зупинки заборонено. Але чомусь водії – не тільки місцеві, приїжджі, всі водії – чомусь вважають, що вулиця Гонча є головною дорогою. І взагалі не звертають уваги на дорожні знаки».

За словами патрульної поліцейської, несерйозні аварії водіями нині оформлюються євро протоколами. Однак навіть офіційна статистика ДТП на цьому перехресті висока.

Ганна Чернявська, прес-офіцерка управління патрульної поліції області:
«Сказати точну кількість дорожньо-транспортних пригод, які взагалі сталися на початку року, ми не можемо. Офіційно їх було 12. А так, скоріш за все, набагато більше».

Світлофор на перехресті Гончої з гетьмана Полуботка встановлять такий, як і на об’єктах капітального будівництва, з новими контролерами і голосовим супроводом.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: світлофор, Гонча, гетьмана Полуботка, В’ячеслав Николенко, КП «Міськсвітло», «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект