Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Розпочався зональний етап всеукраїнського конкурсу «Вчитель року-2020»

Розпочався зональний етап всеукраїнського конкурсу «Вчитель року-2020»

27 педагогів в Чернігова та прилеглих до нього районів взяли участь у зональному етапі всеукраїнського конкурсу «Вчитель року-2020», який розпочався 4 листопада в приміщенні чернігівської загальноосвітньої школи №19.Наталія Щербина, методист з історії методичного центру ЧМР: «Цього року у нас 5 номінацій – початкова освіта, історія, зарубіжна література, образотворче мистецтво і хімія. Конкурс буде проходити тиждень. В кожній номінації визначені свої дні, але загалом буде 5 конкурсних випробувань. Сьогодні всі учасники пишуть тестування, - це обов’язковий конкурс, який сьогодні всі проходитимуть. У когось буде ще додаткове випробовування. Але загалом у всіх буде 5 конкурсів».

Серед номінантів на звання «Кращого вчителя року» і педагог із Седнева Ольга Орлова, яка вже 10 років викладає зарубіжну літературу в навчально-виховному комплексі.

Ольга Орлова, учитель зарубіжної літератури Седнівського НВК: «Наважитися насправді було важкувато, тому що це треба переступити через себе, і це відповідальність. Від цього конкурсу чекаю нового досвіду для себе. І сподіваюсь, що не відведу свого керівника – директора школи, і звичайно своїх дітей».

На учасників конкурсу, окрім фахового тестування, чекають методичний експромт та практична робота. Найскладнішим випробуванням, на думку фахівців, є проведення уроку з незнайомою аудиторією учнів. Завдання учасники отримають шляхом жеребкування.

Складчина
Наталія Кулакова, член журі конкурсу, вчитель історії ліцею №15: «Кожен фаховий спеціаліст має знати свій предмет. Частина питань є характеру педагогічно-методичної підготовки, також психологічні питання. Їх трошки менше, ніж фахових. Але разом мають вчителі набрати максимальний бал. Я впевнена, що всі-всі справляться».

Аби стати переможцем конкурсу треба постійно розвиватись, багато читати і цікавитись новинками у галузі свого предмету, радять досвідчені колеги-педагоги.

Наталія Кулакова, член журі конкурсу, вчитель історії ліцею №15: «Завжди розвиватися і ніколи нічого не боятися. Любити дітей. І не боятися цього конкурсу – це найперше, тому що ми налаштовані дуже позитивно».

Зональний етап конкурсу триватиме протягом 5 днів – до 8 листопада включно.

Наталія Щербина, методист з історії методичного центру ЧМР: «На кожній номінації в фіналі буде 5 часників, і вже один із них піде на другий етап».

Всі результати щоденно планують викладати на сайті Чернігівського методично центру. Наступний етап конкурсу – обласний. Розпочнеться у грудні.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Вчитель року, конкурс, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект