Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Як Наталія Могилевська зачаровувала чернігівців

Як Наталія Могилевська зачаровувала чернігівців

Сильна, вольова, рішуча та незламна. Але в той же час ніжна та вразлива. Всі ці слова про неї, про народну артистку України Наталію Могилевську, яка 30 жовтня в цих стінах – у Міському Палаці культури – дала свій сольний концерт під назвою «Покохала».За час гастрольного туру артистка відвідала 10 міст України. Чернігів став 11 в її списку. Шанувальники в нашому місті зібралися заздалегідь, а тому у нас був час аби дізнатися, за що вони люблять «залізну леді», адже саме так зірку охрестили ЗМІ.

Не зраджуючи собі, Наталія Могилевська не поспішає розпочинати виступ, змушує людей терпляче чекати. І ось, здійснилося, на сцені з’явилася жінка у червоному. Співачка змінила стиль, змінивши свої чорні і більш тьмяні образи на пристрасні та яскраві сукні. Тим самим дає знати абсолютно усім, вона завелась і її вже не зупинити.

Зірка приготувала чимало неочікуваних сюрпризів. Цієї весни Наталія нарешті здійснила одну зі своїх мрій, зробила переклад власної композиції українською мовою. Допоміг їй в цьому вірний друг, автор багатьох її пісень, відомий музикант, який разом із співачкою працює вже 15 років Сергій Підкаура

Складчина

Незабула Могилевська під час концерту згадати одного свого вірного товариша, який навчив її посміхатися. Наталія зізналася, що безмежно любить цю людину, про яку, на жаль, зараз залишилася тільки пам’ять та щирі пісні. Серед яких і ось ця – «Старі фотографії». Звичайно, мова йшла про улюбленця всіх українців – Кузьму Скрябіна.

За півтори години емоційного вечора глядачі згадали багато знакових і досить популярних композицій, які гріють і досі багато сердець. Почала Наталія з далекого 1998 року. Виконала із задоволенням улюблені пісні, такі як «Ла-ла-ла», «Місяць» та інші.

Час промайнув швидко. Та глядачі не поспішали покидати залу, не втомлювалися аплодувати та вигукувати «Браво!»

Народній артистці не залишалося нічого іншого, як піти на зустріч своїй армії прихильників та співати ще і ще.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Наталія Могилевська, концерт, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект