Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Концерт австрійсько-українського дуету в Чернігові


Home net

Концерт австрійсько-українського дуету в Чернігові

2019 рік культури Австрії в Україні. У рамках заходів до нас завітав австрійський віолончеліст Майнхард Голлер. На сцені філармонійного центру він виступив в дуеті з відомим українським піаністом Юрієм Котом. Творча співпраця двох музикантів триває не один рік. На концерті камерного дуету змогли побувати чернігівці у минулому сезоні.Австрійсько-український дует виступив з новою програмою, до якої музиканти включили популярні твори для віолончелі та фортепіано Бетховена і Гріга. Родзинкою цьогорічних гастролей Майнхарда Голлера та Юрія Кота є всеукраїнська прем’єра «Міланської сонати» сучасного угорсько-австрійського композитора та піаніста Івана Ерьода. Цей твір був написаний у 80-х роках, і ще за життя автора визнаний музичними критиками та виданий на СD.


Три сонати, що прозвучали у програмі, торкалися душі та наповнювали звучанням серця. Вдячні глядачі викликали талановитих митців на біс.

Камерний дует Голлер-Кот під час гастролей також виступив у Білій Церкві, Кам’янці-Подільському, Хмельницькому, Ніжині, Києві.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: класична музика, Майнхард Голлер, Юрій Кот, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект