Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Для 20 будинків на Масанах опалювальний сезон закінчився, не розпочавшись


Нормовен

Для 20 будинків на Масанах опалювальний сезон закінчився, не розпочавшись

20 будинків у мікрорайоні Масани, дитсадок та школа, які обслуговує «Облтеплокомуненерго» залишилися без тепла і гарячої води. Котельню відключили з неділі на понеділок через велику кількість повітря в мережах. У міжопалювальний період ОТКЕ замінювали ділянку магістральної мережі діаметром 500 мм і спустило систему.Петро Мазяр, технічний директор АТ «Облтеплокомуненерго»: «Після виконання робіт почали заповнювати мережу. Відповідно об’єм мережі досить великий. Мережа заповнювалась як дегерованою, так і сирою водою. Відповідно після пуску котельні виникла така ситуація з заповітренням житлових будинків».

Зі слів технічного директора, після закінчення ремонтних робіт і перед початком опалювального сезону систему перевіряли, але в повній мірі проблема проявилася після запуску котелень.

З п’ятниці по неділю бригади слюсарів усували заповітрення будинкових систем, але це допомогло лише в поодиноких випадках.

Петро Мазяр, технічний директор АТ «Облтеплокомуненерго»: «Котельню ми не зупиняли. Потримались всі вихідні. Притравлювали повітря. І з неділі на понеділок ми зупинили котельню. На даний час ми вже протравили повністю магістральну гілку і перейшли до житлових будинків, які обслуговуються від 40-го теплопункту. Також ведуться роботи біля 18-го теплопункту».

У понеділок, 4 листопада, планують запустити котельні та відновити опалення і водопостачання.

У мікрорайоні Масани ОТКЕ обслуговує всього 47 будинків, саме 20 з них опинилися в складній ситуації.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: опалення, Петро Мазяр, ОТКЕ, Масани, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект