Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Школа №7 в посиленому епідрежимі працюватиме до 27 листопада


Home net

Школа №7 в посиленому епідрежимі працюватиме до 27 листопада

У 7-й школі, де наприкінці жовтня епідеміологи зафіксували спалах гепатиту А, відповідно до рішення міської комісії з техногенної екологічної безпеки частково відновлено навчання.Наталія Колотило, директор ЗОШ №7: «Єдине що, ті класи, які були недообстежені, в яких виявлені контактні діти, вони на сьогоднішній день до обстежуються. Це 4 класи. І повернуться на навчання в середу».

В приміщенні школи відчувається запах дезінфікуючих речовин. Директорка каже, дотримуються приписів контролюючих служб. Класні керівники провели роз’яснювальну роботу з учнями щодо правил дотримання гігієни. На сьогоднішній день вчителі пройшли повний медичний огляд. Всі здорові та допущені до роботи.


Працює в звичному режимі і шкільна їдальня.

Наталія Колотило, директор ЗОШ №7: «Подвійна санітарна обробка пройшла силами санепідстанції. І на сьогоднішні день робітники виконують посилений епідрежим, який був рекомендований. В такому посиленому режимі будемо працювати до 25 листопада».

За інформацією санепідемслужби області, станом на 1 листопада, в лікарні перебуває 21 дитина та 2 дорослих. Епідеміологи найближчим часом чекають на результати лабораторних досліджень проб води, змивів та харчових продуктів з харчоблоку навчального закладу.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: школа №1, гепатит А, Наталія Колотило, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект