Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » У Києві проводять повторну судмедекспертизу, яка має показати причину смерті 9-класника в Прилуках
УБП


Home net

У Києві проводять повторну судмедекспертизу, яка має показати причину смерті 9-класника в Прилуках

Таємнича загибель 9-класника в Прилуках. Сьогодні в Києві проводять повторну судмедекспертизу, яка має показати причину смерті.

29 жовтня тіло підлітка Дениса зайшли на залізничних коліях. Правоохоронці відразу заявили, що школяра збив поїзд. Але батьки в цю версію не повірили і розпочали власне слідство. За декількасот метрів від місця, де знайшли тіло, виявили сліди крові. Тож переконані – їхнього сина вбили, а вже потім інсценували нещасний випадок.

Через протести громади в Прилуках відсторонили місцевого керівника поліції, а справу передали Києву. Що сьогодні відбувається в Прилуках, готова розповісти Тетяна Фруктова.Щойно відбулася зустріч із новим керівництвом місцевої поліції. Але люди нею лишилися незадоволені, пішли роздратовані.

Під відділом поліції о 3-й дня зібралося кількадесят людей. В середину зайшли родичі, ініціативна група та усі небайдужі. Загалом новий керівник поліції намагався більше заспокоїти людей, щоб розповісти їм щось конкретне. Намагався заспокоїти і змусити спокійно дочекатися результатів судмедекспертизи, нібито тільки тоді вони зможуть робити якісь конкретні дії. Єдине, що він конкретно сказав, що вони працюють, взяті до уваги всі докази, які були знайдені раніше. Вони обійшли всі квартири і вже нібито точно знають маршрут, яким слідував Денис до місця, де його знайшли.

Іще також сказали, що раніше підозрювали, що його хтось побив, і нібито до цього були причетні четверо людей. В поліції сказали, що вони їх опитали. І немає доказів, що це вони.

Мама Дениса лишилась незадоволена зустріччю.


Сергій Сторожук, виконувач обов’язки голови Прилуцького відділка поліції: «Встановлено, як відбувався маршрут руху. Зараз ці маршрути руху відпрацьовуються, вилучаються відео і проводиться їх аналіз».

Світлана Чаленко, мати Дениса Чаленка:
«Вони сказали нам те саме, що нам казав до цього інший голова, якого усунули. Ми будемо боротися до кінця. Будемо підіймати людей. Дасть Бог, поховаю сина, наберусь сил і ми будемо працювати до кінця».

Прилуки не заспокоюються вже другий тиждень. На відео ви бачите кадри протестів. Раніше тут палили шини, були сутички з правоохоронцями. Це тривало майже 2 доби.

Родичі і рідні Дениса почали проводити своє розслідування. Нагадаємо, Дениса знайшли на коліях потяга, але за 300 м знайшли сліди крові. Батьки думають, що це його кров. Нібито звідти йшла доріжка з крові. Вони думають, що його привезли до приватного сектору, який був поруч, вбили або побили до смерті, і вже тоді притягнули на колії. Вони шукали скрізь і усюди, - і всі речові докази передали у поліцію.

Можна сказати, що лише тільки через протести, лише тільки через свідомих людей батьків перекваліфікували зі свідків у потерпілих і видали їм тіло Дениса для незалежної медекспертизи, яка зараз триває у Києві. Її розпочали сьогодні зранку. А скільки вона триватиме, ніхто достеменно сказати не може, - чи це буде 2 дні, чи 3 дні, чи може тиждень. Єдине, батьки прийняли рішення не ховати свого сина доти, поки не буде результатів судмедекспертизи.

Щодо протестів. Кажуть, сьогодні їх не планують. Проте збираються зібратися ще у четвер і будуть далі тримати поліцію на контролі.

Сподіваємось на справедливість у цій справі.

Сюжет телеканалу «1+1», «ТСН»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Денис Чаленко, Прилуки, Сергій Сторожук, поліція, судмедекспертиза, «1+1», «ТСН»

Добавить в:


ЦентрКомплект