Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Музична школа №2 відзначила півстолітній ювілей
Доставка

Музична школа №2 відзначила півстолітній ювілей

Музична школа №2 імені Євгена Богословського відзначила півстолітній ювілей урочистим заходом. Цього дня дітям навіть влаштували канікули. У залі серед глядачів були викладачі та гості, а на сцені грали та співали випускники школи різних років.Знаний в Україні та Європі гітарист Олег Бойко прийшов на свято до рідного учбового закладу з подарунком. Разом зі шкільним ансамблем гітар презентував авторський твір «Танго».

Успіхами нинішніх учнів також пишається друга музична школа. На міському відкритому конкурсі патріотичної пісні «Поклик серця», що пройшов у минулі вихідні, її вихованці стали дипломантами та лауреатами.

Доставка
До ювіляра завітали гості зі Швеції. Представники міжнародної благодійної місії «Зірка надії» 3-й рік підтримують зв’язки зі школою.

Леннар Ерікссон, директор місії «Зірка надії»: «Ми хочемо знайти талановитих дітей, щоб наступного року запросити їх до Швеції, на ювілей місії «Зірка надії». Я чув гарні відгуки про цю школу, вона має багато талантів».

Музичну школу №2 було засновано 50 років тому на базі палацу піонерів. Тоді заняття відвідувало 55 учнів, а нині музиці навчається 380 дітей.

Музична школа імені Богословського єдина в області, у стінах якої ставлять оперні вистави та працює вечірній естрадний відділ. На концерті естрадники заспівали гімн своєї школи, де є такі строки: «Чарівні сили школа має».

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: музична школа, школа імені Богословського, ювілей, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект